Parc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de †Gothic_Beauty†, 8 Ian 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. †Gothic_Beauty†

    †Gothic_Beauty† Începător forum

    Am incercat sa mut obiecte in parc si nu se pot muta. Nu ma lasa nici sa pun vaca neon si gaina neon in parc.
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Incearca sa ai urmatoarea optiune setata exact ca in imagine.


    ......PNG
     
  3. †Gothic_Beauty†

    †Gothic_Beauty† Începător forum

    Buna seara. Acelasi lucru se intampla indiferent cum e setata optiunea de plasament.
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Ai folosit comanda cu sageata multidirectionala?



    ................PNG
     
  5. †Gothic_Beauty†

    †Gothic_Beauty† Începător forum

  6. Chronos

    Chronos Guest

    Dar stergere de cache and cookies din browser, urmata de un restart la browser ai efectuat? Imposibilitatea mutarii itemilor este cu siguranta o problema punctuala la tine. Poti incerca si alt browser.
     
  7. †Gothic_Beauty†

    †Gothic_Beauty† Începător forum

    Folosesc Google chrome. Am sters cache si cookies din browser. Am dat restart browserului, dar se intampla acelasi lucru. Am sa incerc si in internet explorer.
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Cu siguranta va fi in regula. Google Chrome are "piticii" sai uneori.
     
  9. †Gothic_Beauty†

    †Gothic_Beauty† Începător forum

    Acelasi lucru se intampla si in internet explorer si in firefox.
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Lasa-ma sa imi exprim dubiile si stiu eu de ce spun acest lucru. Trimite un tichet la serviciul suport si vei primi de acolo confirmarea ca poti muta fara nici o problema itemii prin Parc. Insa normal ca nu poti amplasa un item 2x2 in locul unui item 1x1.