pentru Adelina40

Discuție în 'Prezentări echipă' creată de veve47, 19 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. veve47

    veve47 Conte forum

    Credeai ca ai scapat?;)
    Pentru ca la dedicatii muzicale nu pot posta (astept de multa vreme...), ca iar risc sa mi se ferece portita la forumxD, pentru tine nu am decat o singura dedicatie muzicala graitoare si anume "Dancing Queen" -ABBA. De ce? M-au impresionat extrem de placut randurile pe care i le-ai scris lui Chronos "piratul", maniera draguta si totusi eleganta in care ai facut-o, ca o regina, caci si tu pentru mine esti speciala si faci parte dintre moderatorii mei de suflet (desi eu va iubesc pe toti, unii au un "ce" in plus in inima mea), iar noi ca jucatori nu putem decat sa fim fericiti sa va avem si sa va "stoarcem" la greu.xD Asa ca, ramai "regina" noastra care valseaza cu gratie si intelegere printre "supusii" sai si te vom iubi in continuare si-ti multumim ca esti asa cum esti.:inlove:
     
  2. Adelina40

    Adelina40 Guest

    Hehe!

    Am văzut mesajul ieri, m-am entuziasmat, am zâmbit, m-am bucurat, l-am mai citit o dată, am mai jubilat puțin, gândindu-mă că „nu am scăpat”, apoi mi-au venit multe amintiri în minte, legate toate de Farmerama, evident. Apoi, ca o regină ce sunt, am uitat să mai și răspund! 8) Pentru asta îmi cer scuze. :oops:

    Regret foarte tare pierderea forumului vechi! Pentru că în vechiul forum erau cei 4 ani ai mei de moderare, mesajele frumoase și deosebite pe care le-am primit de-a lungul timpului de la useri, începuturile mele în forum (impresionată de moderatorii de atunci, mai ales de k0rdar, îndrăgostită de comunitate, activă, zăpăcită, făcând zeci de greșeli...), „dovezile” că au călcat pe acolo și alți moderatori grozavi și alți fermieri nemaipomeniți. Având în vedere că la început (cam primii doi ani) am fost într-adevăr prezentă și activă în comunitate, aveam pagini întregi de amintiri frumoase și îmi plăcea să mai arunc un ochi peste postările vechi... acum, nu mai pot face asta. Noroc că încă nu m-a lăsat memoria!xD Și nu cred că o să uit prea curând tot ce s-a întâmplat până acum în Farmerama, tot ce m-a făcut să îmi iubesc colegii și să nu renunț la funcție.

    În momentul de față nu mai sunt o prezență constantă aici. Am lipsit foarte mult și mă simt ruptă de atmosfera din forum. Ca să fiu sinceră, stau foarte mult să mă gândesc ce postări ar trebui să șterg, cum ar trebui să răspund la o întrebare... atâta mă gândesc, că nu mai apuc să fac nimic. Nu mai apuc să fac nimic și din cauza timpului care nu mă ajută deloc.

    Regret că nu mai sunt activă, că nu mai am timp să moderez, că nu mai reușesc să vă cunosc pe voi, userii de acum!

    Totuși, citesc postările, încerc, pe cât posibil, să mai intervin din când în când și contribui cu tutoriale. Vă citesc și vă urmăresc activitatea, sunt la curent cu modificările din joc - doar de eventuri nu-s în stare să mă ocup.xD

    Cu toate astea, am promis mai demuuult că o să stau să „sting becul”, așa că, până atunci, o să rămân să valsez alături de voi și colegii mei dragi!:inlove:Nu mă văd în situația de a ajunge acasă și a nu avea ce forum și mail să verific sau cu cine vorbi despre Farmerama.


    Îți mulțumesc, dragă Veve, pentru frumosul și răvășitorul - pentru mine a fost răvășitor, fiindcă mi-a trezit muuulte amintiri - mesaj, îl apreciez mult de tot și, crede-mă, m-a bucurat foarte tare. :inlove:

    Urez din suflet numai bine și noroc în viață și joc! :)
     
  3. Capuccino

    Capuccino Analist forum

    Ai citit "Crezul " ? In versetul " Fiul lui Dumnezeu " trebuia sa scrie "Fiica lui Dumnezeu" pentru ca asa te vedem, cu indrumarile tale de folos, cu stilul tau unic de a rezolva problemele. Nu uita ca esti una din cateva moderatoare si asta nu inseamna ca " Barbatii conduc ".
    Esti speciala, o tanara cu o experienta fabuloasa, plina de umor si intotdeauna la nevoie.
    Felicitari pentru aptitudinile tale, sper ca un pupic din partea mea sa-ti faca ziua de maine foarte usoara, mai multa relaxare decat treaba.
    Si cele mai sincere felicitari pentru noul status, te prinde foarte bine, pentru vechimea si profesionalitatea ta, si poate cine stie....
    " te adopt " ca esti foarte simpatica in rol de bufnita, si mi-ar prinde bine cineva care sa ma indrume catre un o viata pasnica, luminata de soare, fiindca si eu sunt cam "pacatos" . Halloween fericit si mult spor in continuare draga Adelina :inlove:
     
    roliana57, donnadmn, -mafia444- și alți 7 apreciază asta.
  4. veve47

    veve47 Conte forum

    Nu ma pot abtine sa nu te felicit pentru minunea de semnatura. Oare sa aiba vreo legatura cu ce am scris anterior...?;):inlove: Minunata, felicitari celui ce a creat-o!
     
    -steaua2009-, roliana57, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  5. -colonelu-

    -colonelu- Legendă vie

    La multi ani, Ade! Sa ai parte de tot ce e frumos si bun!
     
    -steaua2009-, roliana57, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  6. EVE.violetta

    EVE.violetta Legendă vie

    La multi ani!
    Sanatate si numai bine!
    Cu simpatie, Eve
     
    donnadmn, AMMA72, petcu_cos și alți 8 apreciază asta.
  7. crystynyka_98

    crystynyka_98 Supervizor forum

    La multi ani! Sanatate, fericire si impliniri!
     
    donnadmn, AMMA72, EVE.violetta și alți 6 apreciază asta.
  8. Vladut

    Vladut Scriitor activ

    [​IMG]
     
    -steaua2009-, AMMA72, EVE.violetta și alți 8 apreciază asta.
  9. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    La Multi Ani!
    Multa sanatate si fericire!
    Cu respect, mafia
     
    donnadmn, AMMA72, EVE.violetta și alți 9 apreciază asta.
  10. Agro80

    Agro80 Conte forum

    La multi ani, Adelina! Sa fii iubita, sanatoasa si fericita!
     
    -steaua2009-, George9292, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  11. anutssa_a93

    anutssa_a93 Veteran Forum

    La multi ani !
     
    donnadmn, AMMA72, EVE.violetta și alți 7 apreciază asta.
  12. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Dacă-n trecut n-ai fost o rază,nici curcubeu şi nici culoare,sigur vei fi, mai ai vreme,lumină-albastră sau cer cu stele scânteietoare pentru sufletul sufletului tau.... La multi Ani!
     
    roliana57, donnadmn, petcu_cos și alți 10 apreciază asta.
  13. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    La multi ani !
     
    donnadmn, AMMA72, EVE.violetta și alți 8 apreciază asta.
  14. SunnyGarden

    SunnyGarden Profesionist forum

  15. matusam

    matusam Legendă vie

    Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale.
    Fie ca el sa infloreasca mai frumos decat cei pe care ii ai deja in buchet.
    La Multi Ani!
    [​IMG]
    Cu sinceritate, matusam
     
    roliana57, donnadmn, Agro80 și alți 7 apreciază asta.
  16. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    la multi ani plini de fericire!
     
    -colonelu-, tudor1966, matusam și alți 4 apreciază asta.
  17. Adelina40

    Adelina40 Guest

    Vă mulțumesc mult tuturor pentru urări, vi le întorc înzecit și vă doresc sănătate, voie bună, seninătate și numai bine! :inlove:

    Baftă în viață și în joc și noroc la stolere!xD
     
  18. Anna

    Anna Începător forum

    La multi ani ! :*
     
    -mafia444-, andrew1997, Agro80 și alți 4 apreciază asta.
  19. Adelina40

    Adelina40 Guest

    Mulțumesc frumos, Anna! :*
     
    -steaua2009-, -mafia444-, AMMA72 și alți 4 apreciază asta.
  20. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    LA MULTI ANI FERICITI !
    Primeste si din partea mea ,cu scuze pentru intarziere ,toate urarile de bine ,
    sanatate ,fericire ,mult noroc,multa iubire !

    EDIT (Adelina40): Multe mulțumiri, o urare de bine este întotdeauna bine primită! :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Apr 2015
    georg2503, Agro80, EVE.violetta și alți 4 apreciază asta.