Feedback Petrecere cu pizza

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 8 Iun 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 15 Iun 2021.
  1. Îmi place

    29,2%
  2. Mi-e indiferent

    8,0%
  3. Nu-mi place

    62,8%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Petrecere cu pizza. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul, sau pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Succes!
     
    mara62, Razvan67, ovidiu54 și alți 11 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Interesant doar pentru cutiile Piccolo si lazile de bonusuri. Linia de vrej neinteresanta pentru mine, pentru ca nu cultiv flori pe insula, iar daca as face-o, n-as avea rabdare sa pandesc cand trec acele aproape 3 zile cand e gata din nou linia de vrej, iar recoltarea va fi la genul daca se nimereste bine, daca nu, nu. In principiu am sa vreau sa iau ambele cutii Piccolo.
    Nu am inteles ce-i gadgetul... "Pe parcursul evenimentului, Arborele fermecat va oferi, pe lângă cele 650 PE, și 1 Gadget."
     
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 11 apreciază asta.
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Oare de ce ni se ofera +2 la cereale pe terenurile pe care se desfasoara eventul, bonus care se activeaza automat??. SPOR
     
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 7 apreciază asta.
  4. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Pentru graul necesar la produsul de event. Ai un al treilea teren la dispozitie, in caz ca nu vrei sa-l plantezi pe celelalte doua de event...
     
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 7 apreciază asta.
  5. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Nu am inteles la ce foloseste dropul (taietor de pizza)?
     
    mara62, Razvan67, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  6. biluta28

    biluta28 Novice forum

    Ca sa schimbi piesele daca nu sunt bune, nu scrie dar se vede pe poza ca ai 3 tocatoare sau 6 mamudele
     
    mara62, Razvan67, ovidiu54 și alți 10 apreciază asta.
  7. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Scrie... "Dacă modelul aleatoriu al unei cărți oferite de mașină nu vă ajută prea mult puteți schimba cu alta plătind 3 drop de event sau 6 Mamudele."
     
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  8. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi la votare eventul asta , daca am sta toti stramb si am judeca drept ...dupa 5 minute ne am aseza toti drept si am judeca stramb , da...+1 la flori bahama....in zare se intrevad 2 cutii picolo....dar sunt departe in zare.....am votat pozitiv ca sa contrabalansez balanta si merita pentru token care l as duce in item e la timpul potrivit si punctele de sezon....si mai sunt niste alte premii ok dar .....ma duc sa ma asez stramb totusi pentru 10 minute.....mai am timp de gandire.....succes celor care il vor termina....sunt sigur ca vom avea 2 sau 3 postari la putin timp dupa ce va incepe eventul.....cu eventul gata....sigur....deja si stiu cine.....dupa 10 minute o sa ma asez si drept sa vad ce iese.....numai bine
     
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 17 apreciază asta.
  9. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mai stie cineva ce procent de scor a facut , aproximativ, la eventul trecut asemanator ?
     
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 6 apreciază asta.
  10. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Un pic cam incomoda folosirea luminisului.De obicei acolo cam stau arborii Jumbo.manufacturile si menajeriile.Cam stau si eu la indoiala daca exista ceva pentru care sa-mi rastorn ferma cu susul in jos....
     
    Modificat ultima dată: 8 Iun 2021
    mara62, Razvan67, ovidiu54 și alți 12 apreciază asta.
  11. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Taietor de pizza. Corectat. Multumim!
     
    mara62, loredana777, amy46 și alți 10 apreciază asta.
  12. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Se pare ca nu difera modul de acordare a punctajului de la cel cu vopsitul de oua. La acel event jagarella scria: "la 180-190 de puncte media, pentru a lua ce este interesant este nevoie de 110-120 de jocuri, adica vreo 50.000 de plante de pe 2 terenuri".
    Imi mai amintesc si faptul ca dropul a fost destul de slab la acel event. Intrucat va fi articol de schimb, cum a fost de exemplu nasturele la eventul cu peticitul, probabil si la acest event dropul va fi rara avis...
    Si inca ceva, la eventul cu ouale, in partea dreapta la cerinte erau cu 1000 de puncte mai putin per total.
     
    Modificat ultima dată: 8 Iun 2021
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 13 apreciază asta.
  13. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Exact asta e si problema mea. N-as elibera Luminisul dar nici la event n-as renunta... :cry:
     
    mara62, goldhe, amy46 și alți 11 apreciază asta.
  14. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Nu cred ca se merita sa te apuci de event daca nu esti sigur ca-l termini. Din ce am inteles in tutorial, trebuie sa ajungi la cele 21950 puncte sa poti completa linia de vrej. Asa cum spunea cineva mai sus, pentru asta iti trebuie un numar enorm de plante de pe cele doua terenuri...
     
    mara62, amy46, -iulia1992- și alți 10 apreciază asta.
  15. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    La 50 joculete iei linia plus 2 itemuri si la 10.090 puncte o completezi. Restul sunt dubluri.
     
    CLAUDIU_T, mara62, Razvan67 și alți 15 apreciază asta.
  16. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mersi mult! Dupa ce am citit runda de discutii de la eventul ''Vopseste cu drag'' , cred ca se poate finaliza eventul....
     
    Modificat ultima dată: 8 Iun 2021
    mara62, Razvan67, amy46 și alți 10 apreciază asta.
  17. alexi1966

    alexi1966 Începător forum

    In tutorial este scris; veti avea de plasat pe tabla cu cele 16 locuri disponibile 10 carti cu pizza si ingrediente. in animatie se vad 12 locuri disponibile si 15 carti.
     
    paulici_01, mara62, amy46 și alți 9 apreciază asta.
  18. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    210 drop...
    Bafta!
     
    paulici_01, mara62, amy46 și alți 10 apreciază asta.
  19. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    305 drop . Sa avem spor !
     
    paulici_01, mara62, amy46 și alți 10 apreciază asta.
  20. Criselt

    Criselt Legendă vie

    168 drop din trestie. Bafta tuturor!
     
    paulici_01, mara62, amy46 și alți 12 apreciază asta.