poza fermei

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de osenaris1962, 1 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. osenaris1962

    osenaris1962 Novice forum

    ge 1 luna tot incerc sa fac o poza la ferma si nu reusesc imi apare acelas anunt,,ceva nu a mers va rugam incercati mai tirziu,,:music::music::music:cind mai tirziu:wuerg:in 2017,2018:eek:
     
    davidsiirina08 și malagambafane apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Poate ne spui si noua in care faza te-ai impotmolit sau ce nu functioneaza.
    Din ce stim, sunt probleme cu incarcarea pozelor in forum.
     
    donnadmn, davidsiirina08 și malagambafane apreciază asta.
  3. osenaris1962

    osenaris1962 Novice forum

    draga Chronos nu m.am impotmolit nicaieri:eek::(pur si simplu vreau sa fac poza fermei din pag3 poenita si dau clic pe aparatul foto si imi apare mesajul,,ne pare rau ceva nu a mers bine incearca mai tirziu,, si asta de 1 luna:oops:tot incerc,aici nu e o problema de incarcare a pozelor ca sa le incarci e nevoie sa le faci mai intii nu:music:
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Serverele pe care sunt stocate pozele fermelor sunt mai greu accesibile în ultimul timp. Este o problemă cunoscută și va fi corectată probabil cel mai devreme în cursul săptămânii viitoare.
     
    malagambafane, osenaris1962, Agro80 și alți 3 apreciază asta.
  5. regina091963

    regina091963 Junior Expert

    Buna ziua, am si eu o problema dar nu stiu daca aici am intrat bine...eu nu mai am loc sa pun nici un abtibild in album , ce este de facut? Ma scuzati daca nu am postat unde trebuie dar poate sa-mi raspunda cineva?
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu ai postat bine dar fie de data aceasta. Deocamdata nu ai ce face. Sa vedem daca va fi extins in viitor.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  7. regina091963

    regina091963 Junior Expert

    Multumesc de raspuns
     
    malagambafane, donnadmn și Chronos apreciază asta.
  8. osenaris1962

    osenaris1962 Novice forum

    Multumesc pentru raspuns
     
    davidsiirina08, k0 și malagambafane apreciază asta.