Prelungire timp bonusuri

Discuție în 'Probleme generale' creată de oni2012, 27 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Bună!
    Am ocupat ieri dimineață toate sloturile - diamant, aur, argint cu bonusuri și am activat o tartă pinkie. Deoarece pe timpul zilei nu prea verific dacă sloturile mai au bonusuri active (mai erau active peste 7 ore) am activat câteva bonusuri și am folosit iarăși o tartă pinkie și am avut surpriza să constatat că timpul nu se cumulează sau mai exact au fost anulate orele de la prelungirea de ieri. Nu înteleg ce se întâmplă!?
     
    MicuNicu, clauliviu, petrilia10 și alți 2 apreciază asta.
  2. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Buna!
    Nu mai pune bonusuri peste bonusuri prelungite cu tarta pinkie. O a doua prelungire nu se ofera si nici nu ai pierdut orele de la prelungirea de ieri.
     
    clauliviu, Nicu_10, oni2012 și alți 4 apreciază asta.
  3. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Bună!
    De obicei folosesc aceleași bonusuri în aceeași ordine activate dimineața și doream să prelungesc doar timpul bonusurilor activate azi dimineață. Nu am pierdut orele de la prelungirea de ieri dar am consumat o tartă fără efect. Înțeleg că e musai să aștept eliberarea sloturilor ...Mulțumesc, o să fiu cu ochii o_Oîn patru sau în șapte că sunt șapte sloturi!;)
     
    Cruella, clauliviu, Nicu_10 şi o altă persoană apreciază asta.