Problema la schimbarea adresei de email

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de XRoyaL, 24 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. XRoyaL

XRoyaL Începător forum

Salut. M-am reapucat de farmerama dupa o pauza lunga de cativa ani si am revenit acum cateva saptamani. Problema mea e ca nu-mi mai pot accesa adresa de email cu care imi este facut contul de pe farmerama deoarece nu mai am folosit acea adresa de email. Am incercat sa recuperez accesul la adresa de email dar nu pot ... iar acest email il facusem acum cam 9 ani si la metoda de recuperare am pus un numar de telefon pe care acum nu il mai am pentru ca l-am schimbat. Pot sa schimb aceasta adresa de email cu o alta adresa la care am acces? Am incercat deja dar imi trimite pe vechiul email un link pt a confirma dar nu pot sa intru pe emailul vechi. Vreau ca contul meu de pe farmerama sa aiba adresa mea noua de email.

popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  2. Cruella

Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

Buna seara!
    In forum nu te putem ajuta. Te rog, trimite tichet la Serviciul Suport. Sunt singurii in masura sa te lamureasca.

3. XRoyaL

XRoyaL Începător forum

Multumesc am sa le trimit!

4. -colasi-

-colasi- Novice forum

Ţi-ai schimbat parola şi mai trebuie doar să confirmi această schimbare. Te rugăm să-ţi confirmi noua parolă dând clic pe linkul următo
    butonul de confirmare este rosu si nu accepta click
    ce am de facut?

donnadmn și Criselt apreciază asta.
  5. tchupy

tchupy Mogul forum

Butonul de confirmare a parolei este de culoare rosie la toata lumea.
    Daca este adresa ta personala de mail:
    - deasupra mail-ului ai o optiune sa afiseze continutul blocat
    - verifica setarile de securitate ale browser-ului unde ai intrat pe adresa
    - verifica setarile de securitate ale casutei tale de mail
    - uneori functioneaza accesarea link-ului daca in timp de dai "click" ti apasat si butonul "ctrl" de la tastatura.
    Daca este adresa de firma:
    - faci cele de mai sus
    - uneori setarile de securitate ale firmelor sterg link-urile atasate.

-iulia1992-, donnadmn și Criselt apreciază asta.
  6. -colasi-

-colasi- Novice forum

multumesc

-iulia1992-, donnadmn și Criselt apreciază asta.