Probleme la logarea in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de anna-vilcu, 15 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. anna-vilcu

anna-vilcu Novice forum

buna seara...nu pot sa intru pe joc >:( dupa ce ma loghez nu se mai deschide pagina cu terenurile , va rog sa ma ajutati ...azi nu a mers toata dupamasa ...

malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  2. _Agathon_

_Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

Te rog sa cureti browser-ul - stergere de cache si cookies, ca AICI si apoi sa te reloghezi.

3. Amst3l

Amst3l Profesionist forum

după ultimul update al browser-ului mozila (astăzi în jurul orei 17) jocul nu mai rulează decât câteva secunde , max 30 de secunde după care imaginea se resetează și nu mai pot face nimica, nici măcar un refresh al browser-ului, singura modalitate e să închid browserul si să-l deschid din nou, dar după 30 de secunde se resetează iar și aceași problemă.

kbjk_harkin, evike_40, baranescuvali și alți 3 apreciază asta.
  4. bmw123bmw

bmw123bmw Comisar forum

De ce nu folosesti Opera? Eu folosesc de cand ma stiu ... si niciodata nu am avut probleme mai ales cum spui tu ...

marina23455, laurr4566, JOKERR și alți 2 apreciază asta.
  5. Amst3l

Amst3l Profesionist forum

da, mulțumesc, dar asta nu este o rezolvare, cel puțin pentru mine ... oricum dacă problema persistă cu siguranță voi schimba browser-ul

Criselt, -katnik- și bmw123bmw apreciază asta.
  6. k0

k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

Soluțiile ”clasice”, curățare, reinstalare, etc. ar trebui să funcționeze încă.

Criselt și -katnik- apreciază asta.
  7. xeniaG53

xeniaG53 Scriitor activ

Buna ziua.Nu stiu daca postez la locul potrivit dar de dimineata am o problema cu jocul...se deconecteaza dupa un minut de la accesare.

Modificat ultima dată: 3 Mar 2020
  8. cucu5555

cucu5555 Novice forum

Problema e si la mine. Am sters si eu cache & cookie.

9. nikolae28

nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

Incercati sa folositi un alt browser, in afara de Chrome. Sunt ceva probleme cu acesta, la care se lucreaza inca.

Laurentzziu și cucu5555 apreciază asta.