Probleme la logarea in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de anna-vilcu, 15 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. .coanamare.

    .coanamare. Scriitor în devenire

    Serios!!! Se pare ca nici o zi fara probleme! Pe cand am castigat si eu un amplificator de recolta, nu mai am acces la joc :(. Devine foarte frustrant.
     
    clauliviu, ani.vajai, sighianul și alți 2 apreciază asta.
  2. geta57

    geta57 Rutinat

    Începe ”dansul”....
     
    clauliviu, ani.vajai, -iulia1992- și alți 5 apreciază asta.
  3. sighianul

    sighianul Novice forum

    Chiar ne batem joc??
    Iarasi probleme,iarasi nu putem recolta plantele de event.....iarasi pierdem bonusurile care le-am activat...
    Daca nu gasiti solutii spuneti si gasim alte jocuri ca aici vrem sa ne relaxam nu sa ne facem nervi ca pierdem bonusuri si bani:((
    Plecam la alte jocuri daca continua tot asa jocul.....
     
  4. tuca4747

    tuca4747 Locuitor permanent

    Este incredibil "dansul " pomenit mai sus.
    In ultimile 45 min, nu se putea accesa jocul, si-a revenit, dar nu se descarca decat 88%, a cazut, a revenit, dar nu se deschidea terenul special, acum s-a deschis, dar........nu pot recolta nici cu combina, nici manual.
    Dau relogare si........a disparut totul.
     
  5. stefania6262

    stefania6262 Scriitor activ

    eu incerc la ora 7 sa intru si nu pot
     
  6. Cronwell

    Cronwell Scriitor în devenire

    e dezastru, asa nu se poate continua. Si la eventul trecut grave probleme, pierdem bonusuri pe care le castigam foarte greu la roata. Pe mine sincer nu ma multumeste faptul ca se prelungeste eventul (de ex. 24 ore + cod bonus cu cateva ajutoare nesemnificative). Cumperi combina, tichete petrecere... si se ajunge in situatii din acestea, care sunt foarte dese de ceva vreme. Anii precedenti cand se intampla cate o situatie de acest gen (foarte rar!) iti oferea farmerama de exp combina pt. 320 de ore! Acum doar sa tot cumperi si sa cumperi, ok inteleg dar totusi nu se poate asa avand tot timpul probleme! Iubesc FARMERAMA, joc acest joc din 2010 si imi pare rau ca a-m ajuns in ultima perioada sa tot critic.
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2023
  7. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    chiar cred ca suntem intr-un film cu Tom si Jerry...intru cu mare greutate apuc sa joc 2 minute si iar da Jerry peste mine.e imposibil sa mai intelegi ceva din jocul asta. poate asta se si urmareste...sa parasim jocul. avem insa "confidence" si mai rabdam pana s-or plictisi si atacatorii ca pana la urma cineva trebuie sa cedeze !!
     
  8. bumbaca

    bumbaca Novice forum

    si la mine la fel, ma scoate din joc, apoi nu mai pot intra o perioada, dupa ce intru nu pot cumpara apa, nu pot macina la moara, culeg foarte greu plantele e trist.
     
  9. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună ziua,
    Sâmbătă, 19.08.2023, ora 13,52 , problemele de logare sau în joc, persistă.
    Avem event in desfășurare, cu toate problemele apărute cred că cineva va ține cont de acest lucru.
    Relaxare și pace interioară!
    Spor să aveți la rezolvarea problemelor!
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2023
  10. [razvan99]

    [razvan99] Novice forum

    salutare si eu am probleme ca voi toti...dar nu stiu daca exista vreun cod bonus cu ceva "ajutoare"....imi spuneti si mie va rog??
     
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Încă nu a apărut nimic! Ultima dată s-a oferit codul "confidence". Dar, sincer, pe mine m-ar interesa mai puțin cadourile, și mai mult rezolvarea problemelor! Întreruperile sunt supărătoare, nu poți să-ți faci nici un plan pentru ca e posibil ca exact atunci să nu te poți loga!
    Iar cît despre bonusuri, oricum ele nu funcționează in eventul pe terenul special, bineînțeles sunt utile la restul fermei!
    Pot să înțeleg că, din ceea ce ni s-a spus, sunt atacuri de tip "denial of service", adică sunt suprasolicitate serverele de acces ale Farmerama cu foarte multe încercări de logare de la atacatori! Sper ca echipa tehnică să găsească soluții, în războiul ăsta al nervilor cădem și noi victime! Și doar jucăm să ne relaxăm!
     
  12. .coanamare.

    .coanamare. Scriitor în devenire

    Iar mergem cu incetinitorul. >:(
     
  13. cristi20112011

    cristi20112011 Începător forum

    Eu nu ma pot loga, la voi cum e
     
  14. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Nici eu...iarasi probleme...:cry::cry:
     
  15. vlad4er

    vlad4er Scriitor în devenire

    nici eu nu ma pot loga.
    poate calculatorul meu sufera de insolatie, dar curios doar la Farmerama.
    acum, serios, jocul se blocheaza la 48% incarcare.
    mai incercam .......
     
  16. mari2466

    mari2466 Începător forum

    Nici eu nu pot recolta de pe nici un camp, nu ma lasa sa intru, se incarca jocul si atat.
     
    in.the.rain, clauliviu și fermierulluca apreciază asta.
  17. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    iar nu ne putem loga la joc.frustrant.
     
  18. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    iar sunt probleme,dupa ce toata ziua a functionat slowly acum it's over.

    ma lasasem si eu de fumat...........am reinceput !
     
  19. neluiii

    neluiii Începător forum

    la mine se incarca greu dupa 3-4-5 incercari,iar apoi se deschide numai terenul principal, nu poti sa faci nimic mai ales pt event
     
  20. maitrey_york

    maitrey_york Scriitor în devenire

    Buna ziua!
    Nu pot accesa jocul. In momentul cand l-am deschis, dupa doua ore , nu primeste comenzi. Nu intra pe campuri, nu recolteaza....
     
    in.the.rain, clauliviu, Daciana_36 și alți 5 apreciază asta.