Probleme la logarea in joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de anna-vilcu, 15 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Echipa tehnică lucrează pentru a remedia și problemele de logare prin Facebook.
     
    paulici_01, Criselt, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  2. Claudia

    Claudia Duce forum

    La ora 14:50 jocul s-a intrerupt, am fost delogata. Am mai incercat de cateva ori sa ma loghez, se delogheaza dupa 5-10 secunde. Macar am avut timp sa intru pe forum :).

    Asa a facut si aseara la un moment dat, dupa ce s-a terminat prima etapa a mentenantei, dupa care s-a trecut la partea a doua a mentenantei care a tinut pana la 1 noaptea. Sper sa nu fie un semn ca incepe si partea a treia a mentenantei, astazi :sleepy:.
     
    18miha18, paulici_01, Criselt și alți 5 apreciază asta.
  3. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Ai cobit...
     
    18miha18, paulici_01, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  4. Alphers

    Alphers Junior Expert

    si .. a picat parese.. of
     
    paulici_01, Criselt, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  5. rjean777

    rjean777 Expert forum

    jocul nu functioneaza !!!
     
    paulici_01, Criselt, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  6. morarlaurentiu13

    morarlaurentiu13 Novice forum

    Ah, am apucat si sa consum un tichet la combina de 1 ora...
     
    paulici_01, Criselt, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
  7. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    nu ne ramane decat sa asteptam sa revina, bine ca am prins o fereastra si am intrat pe forum ca nici aici nu se poate intra
     
    mioara61, paulici_01, Criselt și alți 7 apreciază asta.
  8. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Eu nici macar acum nu ma pot loga.Trist ca e inceput eventul.
     
    -katnik-, paulici_01, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    -katnik-, paulici_01, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  10. Claudia

    Claudia Duce forum

    Iar nu merge jocul. A mers aproape o ora, acum se deconecteaza dupa ce se incarca 32-33 %.

    Cel mai corect ar fi ca la modificari foarte importante in joc si banuiesc ca si foarte dificile sa se ia o pauza de o zi in care echipa tehnica se rezolve toate problemele si sa se testeze cat e nevoie rezultatele. Asa, cu rezolvari in graba la ce mai apare, e un lucru de mantuiala si se creeaza o gramada de frustrari in randul jucatorilor. Trebuie doar sa anunte din timp sa nu intram in joc in perioada respectiva si cred ca toata lumea ar intelege si ar aprecia rezultatul. Nu s-ar mai consuma nici produse, nici cupoane de combina, nu s-ar pierde nici bonusuri degeaba, fiindca e incorect pentru jucatori. Si o zi fara joc, mai ales pentru un motiv atat de bun, nu ar face pe nimeni sa renunte la Farmerama.
     
  11. piscupiciu2014

    piscupiciu2014 Scriitor în devenire

    Buna seara raspunsul moderatorilor este acesta
    Jocul nu funcționează încă în parametri optimi, dar este accesibil pentru majoritatea jucătorilor.
    Deci sa avem rabdare totusi!!!
     
  12. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Mda, si eu ma grabeam, am dat cu SC pe parcele mici sa mai prind o recolta in plus cat timp merge...Dar nu ma supar, vad ca se straduiesc, dar mai bine amanau eventurile pana functiona corect, asa nu stim cum stam...sau cat stam...Daca mai prind deschis pun ceva plante lungi sa nu ma mai straduiesc...Rabdare si calm, nu faceti ca mine, am vrut sa fur startul si am nimerit caciula...
     
    mioara61, fermierulluca, scutica și alți 8 apreciază asta.
  13. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Jucatorii mai vechi stiu foarte bine ca atunci cand exista o asemenea problema, dupa rezolvare vin si ceva compensari, prelungiri de eventuri etc. Asa ca, va rog eu printr-o parafraza: "Aveti putintica rabdare" ! Nu mai dati verdicte definitive: renunt, rusine, incorect, frustrant etc.
     
    irinadimulescu, contess, Papy și alți 19 apreciază asta.
  14. tchupy

    tchupy Analist forum

    Ai dreptate doar partial. Cand se fac schimbari majore, testele reale nu se pot face decat atunci cand se joaca real de catre toti utilizatorii. La testele facute de echipa tehnica li se spune "teste de laborator" si acestea nu pot acoperi toata plaja de erori care pot sa apara la o utilizare normala.
     
    mioara61, Papy, fermierulluca și alți 16 apreciază asta.
  15. jeniurechean

    jeniurechean Expert forum

    Pe flash se blocheaza la 55% iar pe client la 26%. Mai are cineva problema asta?
     
    -katnik-, cadina, davidsiirina08 și alți 5 apreciază asta.
  16. Claudia

    Claudia Duce forum

    Da, la fel si la mine, de nenumarate ori. Iar in doua ocazii cand Flash-ul s-a incarcat pana la capat, liniile de vrej nu sunt vizibile, produsele nu pot fi schimbate pe sloturi, nu se vad mesajele primite sau prietenii, nu merge nimic.

    Tot astept sa vad ceva la Anunturi Oficiale, tot nimic. Macar sa stiu cand sa revin sa mai incerc.
     
    -katnik-, paulici_01, cadina și alți 4 apreciază asta.
  17. malina689

    malina689 Novice forum

    Nici la mine nu merge
     
    -katnik-, paulici_01, cadina și alți 2 apreciază asta.
  18. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    La mine merge, dar se misca ca ochii mortului. Credeam ca merge prost netul la mine la birou...
     
    -katnik-, paulici_01, cadina și alți 4 apreciază asta.
  19. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Merge foarte greu...Mi-a luat o jumatate de ora sa recoltez un teren,intrind-iesind si tot asa.
     
    -katnik-, paulici_01, cadina și alți 5 apreciază asta.
  20. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Dap , la fel si la mine
     
    stiucarul, -katnik-, 18miha18 și alți 8 apreciază asta.