Pui de cuc 3 - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 26 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Salutare dragi fermieri

    Va rugam sa folositi doar acest topic pentru a impartasi cu ceilalti fermieri evolutia voastra in cadrul evenimentului.
    Nu uitati ca puteti consulta tutorialul // AICI //, iar intrebarile, discutiile si sesizarile pe tema evenimentului le puteti posta // AICI //.

    Echipa voastra Farmerama!
     
    popescudana42 și ANDREEA011989 apreciază asta.
  2. maxxy

    maxxy Rutinat

    buna tuturor am ajuns la misiunea 4 bineinteles argint din fiecare, si o sa fiu bucuros daca o sa termin primele misiuni de la acest event, castigurile mi se par totusi cam prea mici pentru cerinte, nu inteleg totusi ce se doreste cu aceste eventuri cu atatea cerinte si cu asa slabe cadouri :(
     
  3. cp58

    cp58 Ambasador forum

    event terminat.
     
  4. maxxy

    maxxy Rutinat

    inchei si eu eventul din lipsa de sh :(
    mai am de terminat misiunea 2: aur si diamant
    misiunea 6: aur si diamant
     
  5. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Am reusit sa duc toate misiunile pana la sarcina 4 :D Sper sa reusesc sa le termin.
    Spor la treaba!!!
     
  6. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Am terminat si am luat tot ce mi-am propus.
     
  7. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    eu am reusit sa termin misiunea "operatiunea cucu " , integral, ... la misiunea noua am inaintat destul de bine, dar prima misiune ( veche ) am facut doar putin...totul din lipsa de sh.....am cumparat la oferta cat am putut si puisorii au fost diversi si surprinzatori....dar n-am resurse de sh. suficiente asa ca ramane sa astept o data viitoare;)o_O:eek::(:(
     
  8. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Event incheiat si pentru mine. Din lipsa de SH n-am reusit sa finalizez sarcina 6 de la cele 3 misiuni asa ca ramane sa continui data viitoare. :D
     
  9. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Nu am finalizat in totalitate eventul nu am avut sh suficient,sunt multumita de recompesele primite.
    Frumos eventul.Felicitari BP.
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Toamna s-a lăsat,
    Frunza a picat,
    Cucii au plecat
    Event incheiat.
     
    andrew1997 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.