Feedback Ratoni în acțiune

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 5 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 12 Ian 2022.
  1. Îmi place

    90,9%
  2. Mi-e indiferent

    3,3%
  3. Nu-mi place

    5,8%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Ratoni în acțiune. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. 09kis

    09kis Baron forum

    ma bucur ca voi putea obtine adaposturile de tarsieri si porc spinos, chiar daca voi goli magazia de animale. Mult spor!
    animale
     
    dodi.b, -Abramburica-, rjean777 și alți 18 apreciază asta.
  3. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Foarte interesant eventul! Sper sa-l termin repede!
     
    vion2, popo141, ipopa și alți 16 apreciază asta.
  4. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Imi place eventul si premiile...Il voi face..Sper ca am tot ce-mi trebuie,daca nu am,gasesc resurse de data aceasta si tot il fac.
     
  5. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Si uite asa, daca sunt in stare, rezolv 2 lipsuri din ferma dintr-o lovitura!
    Inca putin sa ma mai antrenez si ajung la "performanta" croitorasului cel viteaz... Parca <7> era numarul!
    Vrejul arata mai bine decat ce as obtine la festivalul recoltei, si bonus, si SH, si puncte, si nu in ultimul rand "mai des"!
    E si BB, creitari, puteam sa-mi mai doresc doar o zi a reducerilor!
    Imi place, normal!
     
  6. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Data viitoare cand mai e o zi a reducerilor,pui doar animalele si nu le culegi pana la un event de tipul asta. Tinand cont ce insigne avem nevoie de data asta,banuiesc ca data viitoare vor fi cerute artropode. Doar o idee.
     
  7. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    Din pacate (sau din fericire) am adapostul de tarsieri, drept urmare singurul lucru de care nu m-as putea lipsi este adapostul de porc spinos. Daca am suficiente resurse pentru el.. ramane de vazut. Oricum, votul meu este unul pozitiv.

    Si sa vad in permanenta iconita de reproducere? Mi-ar lua foc degetul pe mouse daca nu as da click sa culeg ce-i in poienita :) #ocd
     
    -Abramburica-, mara62, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  8. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Necesarul de insigne 305, adica 610 SH. Nu-i un capat de tara, dar parca de la un event la altul cerintele sunt tot mai mari, iar la premii nu primim inapoi macar o parte din SH cheltuita.
    Ei, nici chiar asa! :)
    Ganduri obsesive nu am avut niciodata, dar cred ca actiuni compulsive avem fiecare, macar cele precum spalatul pe maini, ca e pandemie, eu ca fumator ma mai intorc sa ma mai uit o data daca am stins tigara sau sa vad daca am oprit centrala cand plec de acasa, dar pana la OCD e cale lunga... :) :)
     
  9. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    Nu sunt preocupata de SH pe cat ma deranjeaza prezenta amfibienilor. Nu incep eventul cu prea multe animalute de acest tip si imi fac griji ca nu voi avea din ce sa fac insignele.

    Off-topic: La mine calea este mai scurta. Eu nici pe joc nu suportam sa asez adaposturi cu apa (pesti, lebede, rate) langa cele fara. Bufnitele musai sa stea langa ursi si vulpi, pentru ca au adaposturile decorate cu brazi. Uneori nici macar nu adaugam upgrade-uri daca stricau imaginea de ansamblu (primul adapost neon m-a necajit foarte tare) xD


    Later edit: Acum am observat ca nu ai nevoie de "ultimele" 40 de insigne in cazul amfibienilor, cum credeam eu in mod eronat. Nu ar trebui sa am probleme in cazul acesta.
     
    Modificat ultima dată: 5 Ian 2022
    -Abramburica-, MicuNicu, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  10. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Eventurile astea imi obosesc rau neuronul, trebuie sa fac o incursiune in clasa a III a sa invat grupele de animale. Mi-a placut mult la ultimul event de reproduceri ca aveau casute speciale, imi doresc categoriile astea sa fie si la casuta de la babyboom.
    Am fix 412 SH si creitari vreo 80. Poate am noroc si mai fac rost din cateva reproduceri sa mai pot lua SH. Era bine daca era si ziua aia a reducerilor si era nevoie doar de 1SH, dar deja a fost Craciunul, planetele au fost deja aliniate, deci fara minuni.
    Vot pozitiv, pana maine poate imi fac si eu un inventar sa vad daca reusesc sa iau porcul ala.

    Multumim pentru sfat ! Eu una o sa tin cont.
     
    -Abramburica-, rjean777, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  11. _sirena

    _sirena Veteran Forum

    Si cum speranta moare ultima, voi astepta pana aproape de finalul timpului (penultima zi) alocat eventului si, cine stie, poate sunt si reduceri...
     
    -Abramburica-, mara62, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  12. geta57

    geta57 Rutinat

    Reduceri nu cred că o să fie dar cu siguranță încă un Baby boom în weekend!
     
  13. kipriani

    kipriani Începător forum

    se pare ca babyboom va fi maine dupa amiaza.Asa ca spor la jucat cu animalele Combinatii de n luate cate 4
     
  14. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat
     
  15. cp58

    cp58 Ambasador forum

  16. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu!
     
    vion2, popo141, ipopa și alți 18 apreciază asta.
  17. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Gata si eu... Cred ca am numarat gresit ciorile...ca a ramas una in plus!
    [​IMG]
     
  18. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
  19. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat ! Spor !
     
  20. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat!
    Vot pozitiv!
    Spor tuturor fermierilor !