Recoltarea rindurilor de vrej folosind recoltatorul

Discuție în 'Probleme generale' creată de kameliana59, 15 Dec 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Eu recoltez rindurile de vrej folosind recoltatorul insa in acest caz se recolteaza toate...In cazul in care nu doresc sa recoltez anumite linii de vrej ptr ca nu imi trebuiesc in acel moment ci mai tirziu,exista vreo modalitate sa o fac,adica sa opresc acele linii de a fi recoltate cu celelalte odata si sa le recoltez cind am nevoie?
     
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Asa cum vei citi in Tutorial(FAQ), poti alege ce randuri de nori sa culegi. Ca recomandare: se poate demola un item de pe liniile care trebuie culese mai rar și astfel nu vor mai fi culese automat. Apoi pot fi găsite în categoria ”incomplete” la nevoie. Sau iti poti configura categoria "Favorite", incluzand liniile pe care vrei sa le culegi oricand(aici pot fi incluse cele care nu dau bonusuri).
    Cum avem si tema de discutii AICI, inchidem.
     
    donnadmn, popescudana42, Agro80 și alți 4 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.