Recuperare cont

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de Cristina, 5 Mai 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Cristina

    Cristina Novice forum

    Buna seara!
    Am o mica problema, poate ma ajuta si pe mine cineva. In trecut aveam un alt cont de ferma, pe care l-am abandonat la un moment dat. Acum as vrea sa il recuperez dar nu imi amintesc parola. Incercand sa recuperez parola, imi apare un mesaj cum ca nu a fost gasit un asemenea cont (cu acel nume de utilizator). Chiar as vrea sa il recuperez.
    Daca stie cineva ce pot sa fac, il rog sa ma indrume.
    O seara placuta tuturor!
     
    donnadmn apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Serviciul de suport poate verifica, cu condiția să poți oferi mai multe detalii.
     
    Cristina apreciază asta.
  3. Cristina

    Cristina Novice forum

    Pai cred ca le-as putea oferi detaliile de care au nevoie. Dar nu stiu mai exact unde trebuie sa ma adresez serviciului de suport.. :)
     
    donnadmn apreciază asta.
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    In pagina de logare in joc gasesti butonul "Comunitate". Dupa ce-l accesezi iti vor apare 2 alte butoane - "Forum" si "Suport". Alegi "Suport". :)
     
    AMMA72, donnadmn, Cristina și alți 4 apreciază asta.
  5. Cristina

    Cristina Novice forum


    Multumesc mult!
     
    donnadmn apreciază asta.