Redirectionare server

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Pr0meTheus, 21 Aug 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Buna ziua! Am o mica problema legata de schimbarea serverului de joc. De obicei, seara, eu nu dau shut down la laptop ci doar inchid clapa astfel browserul cu jocul deschis ramane in bara de start. De cateva zile, cand deschid clapa si vreau sa ma joc jocul este redirectionat pe serverul german. Daca scriu adresa jocului in bara URL aceeasi chestiune. Singura modalitate ca sa pot juca pe serverul roman, de care stiu eu, este sa apas pe butonul "home" din browser si sa scriu pe google "farmerama". Nu stiu de ce se intampla asta, poate am facut eu vreo "bazaconie" si nu mai stiu, sper sa ma lamuriti. Multumesc si o zi frumoasa!
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu ai facut tu vreo boacana ci este o eroare care va fi rezolvata, speram, cat mai curand. Teoretic ar trebui sa functioneze daca scrii in bara de URL www.farmerama.ro.
     
    -ciocollate-, MAGNIFICUL, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  3. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Prompt ca intotdeauna, va multumesc frumos! :)
     
    -crokyyy1234- și donnadmn apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag! Sper ca ai rezolvat cumva problema. O seara buna!

    Inchidem!
     
    -crokyyy1234- și donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.