rent a superfriend

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de valy_viper, 4 Dec 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. valy_viper

    valy_viper Scriitor în devenire

    l-am achizitonat pe max urechila dar nu mi-a dat nici un cadou.
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Rusine din partea lui. Ai activata optiunea de a aparea intr-un layer informativ cadourile primite?
     
    matusam apreciază asta.
  3. valy_viper

    valy_viper Scriitor în devenire

    nu am activat nici o optiune....cum se activeaza?

    dar cadourile nu trebuia sa le vad si la cadouri primite unde am lista de prieteni?
     
  4. Chronos

    Chronos Guest


    Capture.PNG

    Nu apare acolo, dar apare in jurrnal, adica accesand sageata verde din josul paginii.
     
  5. valy_viper

    valy_viper Scriitor în devenire

    acum le-am activat?si numai pot vedea ce mi-a dat inainte?
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Citeste te rog mai sus. Acum nu mai poti vedea layerul cu darul lui Max Urechila, dar poti vedea maine in jurul aceleiasi ore, cadoul de maine.
     
  7. valy_viper

    valy_viper Scriitor în devenire

    ok, multumesc pentru promptitudine si pentru ajutor.o seara buna
     
    Chronos apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Cu mare drag! Acum, lasand glumitele la o parte, cu siguranta ai primit cadou de la Urechila. Daca nu te-ai delogat din joc intre timp, poti vedea cadoul in acel jurnal, iar de maine, daca ai activat acea optiune, iti va aparea cadoul in layer informativ, insa iti va scrie doar ce ai primit, nu de la cine, insa aceasta particularitate este dovada ca este de la vecinul inchiriabil. Spre deosebire de Cupidon, Max Urechila este anonim cand trimite cadou.

    Noapte buna!

    Inchidem!
     
    kris-ana80 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.