Reproducerea animalelor - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 8 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Shepherd

    Shepherd Guest

    Ar trebui să ai suficiente animale din combinaţia aleasă.
     
    donnadmn, malagambafane și amy46 apreciază asta.
  2. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Pai am cel putin cate 2000 buc din fiecare ,am sters cookies , am dat restart,, , ma trimite Sa cumpar packet sezonier , dar eu mai am Valabil 1680 ore de combine abonament !
     
  3. DW..

    DW.. Scriitor activ

    buna,eu am doar abonament combina,animale si SH suficient si am patit la fel.Am reusit sa pun la reproducere mai multe odata numai dupa ce am activat un cupon combina
     
    donnadmn, dadan, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  4. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    am activat si eu acum un cupon de curiozitate ,si functioneaza ,,dar imi arata ca va fi valabil doar cat timp tine cuponul ,,deci undeva , ceva tot exista o defectiune , eu am schimbat intre timp si locatia si PC-ul si tot nu functioneza
     
    donnadmn, dadan, amy46 şi o altă persoană apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Sună a abonament combină expirat, cu celelalte funcții ale combinei rămase active pentru că au fost activate cu alte ocazii. Ca de obicei, serviciul suport poate verifica exact - sau chiar voi după data tranzacțiilor.
     
    malagambafane, Cruella și amy46 apreciază asta.
  6. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    cum adica suna a abonament combina expirat ? scuze dar nu inteleg ce vrei sa imi zici , cumpar de obicei abonament combina de la banca cu $$ toate functiile combinei pentru 30 zile , platesc cu card cadou (gift card deci nu am date personale inregistrate ) cumpar de obicei 2-3 pachete valabil 2-3 luni combina cu toate functiile abonamentul combina imi arata ca mai e valabil peste 1600 de ore ,, abonamentul cont premium (asta nou ) mai e valabil 13 zile din 30 ,, (nu pot activa altul nou decat peste 10 zile ) inainte aveam cont diamant pe 12 luni ,are vreo legatura una cu alta ? de obicei nu reproduc decat la eventuri sau BB ,deci nu stiu sa va zic de cand am aceasta problema . cum verific datele tranzactiei ? din e-mail ? multumesc ptr rabdare .
     
    donnadmn, malagambafane și amy46 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Adică a fi posibil ca în ultimile zile să fi expirat abonamentul.
    Mai exact, celelalte funcții ale combinei arată asta, și ar fi putut fi activate cândva, de exemplu, cu mamudele.
    Deloc, premiumul nu afecteză combina.
    Exact.
     
    malagambafane și amy46 apreciază asta.
  8. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    multumesc ,,am sa contactez suportul ,pentru ca sunt sigura ca nu am cumparat cu MM combina , si de altfel toate functiile ,recoltator ,semanatoare , grajdar si mester ,vrej ,imi aratau aseara peste 1600 ore valabilitate , azi cand am intrat pe ferma la combina nu imi mai arata orele dar functioneaza tot infara de poienita de reproducere , dar apare acest mesaj : mlf.window .farmhelper.hours .assistante !
     
    donnadmn, malagambafane și -ciocollate- apreciază asta.
  9. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna ziua .
    Asa arata si la mine Marce si eu am abonamentul cumparat ,probabil dupa eroare vom vedea orele la combina ;)
    [​IMG]
     
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Bună seara, Marcela!
    Cate ore de procre-o-mat îți arată? Această funcție te ajută să pui mai multe poiențe. Am făcut poza cu 2 minute în urmă.


    reproducere.PNG
     
  11. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna Cruella ,imi arata orele la combina dar nu pot selecta nici un animal :oops:

    Uraaaa..am dat un refresh...acum scrie in limba romana si se pot selecta si animalutele :D
     
  12. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    nu imi arata nici o ora ,cand dau clik pe el ma trimite la banca sa cumpar pachet sezonier , de asta sunt nelamurita ,,ca toate celelalte functii sunt valabile 1600 ore , doar aceasta functie e expirata ?
     
    donnadmn, malagambafane și amy46 apreciază asta.
  13. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Dacă nu îți indica nici o oră înseamnă că funcția nu este activă (a expirat), de aceea te îndrumă către achiziționarea pachetului. Când vei cumpăra pachetul, urmărește câte ore de procre-o-mat vei avea.
     
    angelica.d, donnadmn, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  14. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Baby boom?? Pe cand?? Sa mai astept sa pot reproduce??
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  15. Shepherd

    Shepherd Guest

    Este anunţat AICI la mini-evenimente periodice.
     
    donnadmn, malagambafane, luciabara și alți 4 apreciază asta.
  16. llyillyi

    llyillyi Mare-maestru forum

    Buna seara,
    Stiu ca nu primim la fiecare reproducere cite un creitar dar este posibil ca la o serie de 80 de reproduceri sa nu primesti nici un creitar? Din cite am citit eventul tine pina la ora 23.
     
    amy46, marcela_f69, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  17. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Așa ar fi trebuit, dar jocul nu a fost de acord. Așteptăm vești de la echipa tehnică...
     
    amy46, pinok86, marcela_f69 şi o altă persoană apreciază asta.
  18. llyillyi

    llyillyi Mare-maestru forum

    Ok, am inteles. Asta e, se mai intimpla.
    Multumesc k0.
     
    k0, amy46, pinok86 și alți 2 apreciază asta.
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Pentru că nu au fost afectați mulți jucători, serviciul de suport se va ocupa de verificarea și compensarea acestora.
     
  20. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    deci trimitem noi tichet sau se vor credita printrun script ?
     
    malagambafane și llyillyi apreciază asta.