Reproducerea animalelor - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 8 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. marafiz

    marafiz Junior Expert

    Am terminat cu reproducerea ciinilor! Multumim pentru baby boom!
     
  2. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Buna dimineata !!! Am terminat si eu reproducerea catelusilor !!! De mare ajutor a fost Baby boom. Multumim !!!
     
    donnadmn, marafiz, -ciocollate- și alți 4 apreciază asta.
  3. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna dimineata! Inca de ieri, cu ajutorul Baby boom, am finalizat event-ul Muzicaninii:)

    Foarte frumos!
     
    donnadmn, murat_anca, marafiz și alți 8 apreciază asta.
  4. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Event finalizat si de mine in cursul zilei de ieri,am stricat ceva SH, dar ma mandresc cu ce mi-a ramas in padocuri:p.
     
    donnadmn, marafiz, вα∂вσу și alți 6 apreciază asta.
  5. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Misiunea muzicienii finalizata!Multumesc BP!
     
    donnadmn, marafiz, aurelia011970 și alți 3 apreciază asta.
  6. veve47

    veve47 Conte forum

    Felicitari BP pentru ideea cu catelusul animat si mi-ar placea ca si pe viitor eventurile sa aiba ceva animat caracteristic, pe terenurile noastre. ;)
     
    donnadmn, dacul1963, marafiz și alți 7 apreciază asta.
  7. szoli39

    szoli39 Scriitor în devenire

    Am finalizat si eu misiunea,de mare ajutor a fost Baby boom-ul si un sfat primit la un alt event.Nu lasati moara sa stea.Multumim pt event.
     
    donnadmn, dacul1963, marafiz și alți 2 apreciază asta.
  8. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Buna seara misiune incheiata si la mine de aseara spor la care mai au de facut
     
    donnadmn, murat_anca, dacul1963 și alți 3 apreciază asta.
  9. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Si eu am terminat misiunea canina. In FAQ este o eroare :
    La misiunea 5 aur recompensa este un adapost de ciini oranj nu portocaliu!
    La multi ani Mihai/ela si Gabriel/a!
     
    donnadmn, dacul1963 și marafiz apreciază asta.
  10. buffy1989

    buffy1989 Scriitor în devenire

    Nu te supara dar orange nu-i acelasi lucru cu portocaliu?
     
    tcmxxl1975, dacul1963, marafiz și alți 9 apreciază asta.
  11. viermisorul

    viermisorul Novice forum

    La acest event am primit ca si recompensa o fabrica de hidranti orange, nu trebuia sa vina la pachet cu baza, sau sa fie una din recompensse baza??
     
    tcmxxl1975 și dacul1963 apreciază asta.
  12. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu trebuia.
     
    tcmxxl1975, misu_mama, bobocvali11 și alți 2 apreciază asta.
  13. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Am finalizat și eu event-ul de ieri după-amiază. Spor și succes celor care mai au de finalizat ! :)
     
  14. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Am terminat eventul duminica, am vandut si niste caini in piata, dar din lipsa de sh a trebuit sa cumpar un starsky din piata, nu l-am cumparat cand a fost 400.000 am zis ca mai scade pretul , l-am cumparat cu 600.000 asa ca ce am castigat la vama, am dat la piata, vorba aia, cam scumpa linia asta de vrej:sleepy:
     
    donnadmn, alexsilviu11, roliana57 și alți 2 apreciază asta.
  15. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    ...prieteni si eu am terminat eventul...inca de sambata seara...am preferat sa cumpar in proportie de 100% din piata....preturi variabile de la 55.000 GG pentru un husky pana la 90.000 GG ...un exemplu...am inceput reproducerea cainilor exact dupa ce am terminat de achizitionat si acum am la piata un husky cu 485.000 GG si 3 cu 385.000 GG......este genul de event bun la inceput pentru cei ce nu au resurse si bun catre sfarsit pentru cei care au resurse....inca nu pot spune ca strategia in sine este una echitabila...cu privire la acest gen de event...in orice caz cu doar 300 SH am vandut duminica si luni rase de catelusi in valoare de 19 mil GG.....si inca mai am de vandut...pretul maxim pe care l-am obtinut a fost de 930.000 GG pentru 1 exemplar de starsky....si din efectul baby boom am primit 2 caini festila pe care logic i-am vandut cu 3.3 mil.GG bucata.....per total este mai mult decat bine....numai bine
     
    naivreasastii, donnadmn, murat_anca și alți 11 apreciază asta.
  16. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Buna dimineata !Daca,deja suntem in plin event(Cursa de tractoare) ,as vrea sa stiu daca, in cadrul BB, poienitele de procreare ofera si drop ?Multumesc!
     
  17. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Dar au oferit vreodata?
     
    naivreasastii apreciază asta.
  18. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Nu stiu !Nu m-a interesat acest aspect pana in acest moment !Daca pun poienitele risc sa nu finalizez eventul pentru ca voi avea deficit de drop.As fi preferat un raspuns cu da sau nu ! Multumesc !
     
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Recunosc, este vina mea. Sunt eu mai pretentios, am pretentia ca toti sa inteleaga ceea ce vreau eu sa spun prin mormaielile din postarile mele.:D Daca am intrebat acel lucru, inseamna ca nu au oferit vreodata drop de event. Si acum, daca o luam logic, ar fi fost normal sa mentionam in tutoriale ca dropul de event este obtinut la culegerea pomilor, parcelelor, adaposturilor de animale, a poienitelor de procreare, dar noi nu le-am mentionat niciodata. Acum sper ca ai inteles, termini intai evenimentul. O seara frumoasa!
     
    adriantrandafir și naivreasastii apreciază asta.
  20. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Multumesc pentru lamuriri ! Seara frumoasa !