Reproducerea animalelor - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 8 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. sammy_mih2

    sammy_mih2 Scriitor activ

    salutare am avut 1 problema acum 3 minute nu mi s-au dat animalele reproduse la septel oe insula am avut 2 cotete cu panda ,le-am strans si??? nimic am verificat in magazie nu a intrat nimic nou castigat.
     
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Incearca un refresh.
    Pe viitor, pentru astfel de probleme, te rog sa folosesti ACEASTA tema. Aici, unde ai postat, doar ne "laudam" cu rezultatele.
     
    cristina-violeta05, donnadmn și matusam apreciază asta.
  3. popik70

    popik70 General forum

    intrebare : reproducerea renilor se deblocheaza in templul de pe bahamarama ?
    la mine , la poenita de procreere asa scrie.:oops:
     
    donnadmn apreciază asta.
  4. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Este o eroare care va disparea maine, odata cu inceperea eventului.
     
    matusam, roliana57 și donnadmn apreciază asta.
  5. popik70

    popik70 General forum

    ok , ms frumos .
     
    roliana57 și donnadmn apreciază asta.
  6. veve47

    veve47 Conte forum

    Felicitari pentru noua implementare, a casutei fixe pentru reproducere. Nu ne mai ocupa terenurile si este mult mai usor asa mai ales ca nu mai riscam sa nu punem din greseala parfumuri. Super idee!
     
  7. popaalex44

    popaalex44 Novice forum

    Salutare tuturor,si ma scuzati daca nu am procedat corect pentru a-mi rezolva problema!
    Deci,am o problema...in momentul in care s-a produs schimbareea la ferma,aveam doua poenite in reproductie,iar in momentul in care ferma functiona din nou nu mai erau acolo,nici animalele nu le-am primit inapoi...asta nu ar fi o problema daca la una din ele nu aveam implicate albine extraterestre...
    Am investit destul de mult sa ajung la acele albine,si rog echipa fermerama sa imi rezolve problema,pentru a-mi recupera animalele...

    multumiri anticipate!!!
    P.S. Nu am utilizat forumul pana acum,iar daca nu aceasta este modalitatea,pentru a-mi rezolva problema,imi cer scuze,si va rog cineva sa ma imformeze cum trebuie sa procedez..
     
  8. aurica_soricelul

    aurica_soricelul Începător forum

    Eu aveam tot luminisul plin cu poienite cu biberi. Au disparut toti biberii si aveam animale de nivel 2,3,4.
     
    donnadmn apreciază asta.
  9. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna seara,
    acum cu aceasta schimbare se intelege ca nu se mai pun poienitele pe teren?
    Adica toata reproducerea se va face acolo.... fara a mai scoate de pe teren adaposturi , plante sau pomi?
    Multumesc.
     
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Ganditi-va ca ati mai castigat un teren.
     
  11. aurica_soricelul

    aurica_soricelul Începător forum

    Scuze ca insist, dar ce se intimpla cu suta mea de biberi disparuti, ii mai primesc inapoi ?
     
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Trimite te rog un tichet la serviciul suport si vor vedea cei de acolo daca biberii au fost rapiti sau s-au dus sa isi faca siesta.
     
  13. deea.deea

    deea.deea Novice forum

    buna seara,mie nu-mi functioneaza casuta de reproducere,cea noua,va rog ajutati-ma !
     
  14. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna seara,
    Nu reusesc nici cum sa vad rezultatul de la reproducere. Desi scrie 'gata' dau clik pe acel buton, sau folosesc combina , nu se clinteste nimic. Ma puteti ajuta?
     
  15. popaalex44

    popaalex44 Novice forum

    salut...eu am doua probleme...mari...
    1 cand sa modificat structura jocului aveam animale la reprodus,printre care si albine extraterestru...iar cand jocul si-a revenit poenitele nu mai erau acolo,si nici animalele...
    2am zis ca fac o treaba cu eventul de maine si am cumparat toti pestii de pe piata,sa ii pun la reprodus(chaiar daca erau la un pret urias),in ideea ca o sa fac ceva profit....iar cand m-am dus sa ii pun la reproducere...nu merge....Mentionez ca inainte de asta cu cateva minute am putut sa pun 100 de poenite cu alibine,fara nici oproblema....

    Va rog daca puteti sa ma ajutati in primul rand cu prima problema.....
    va multumesc anticipat!!!

    P.S. DACA SE REZOLVA PROBLEMELE CARE SUNT CU REPRODUCTIA,NOUA IDEE E SUPER TARE...FELICITARI!!! CHIAR NE AJUTA MULT SA PUNEM LA REPRODUCTIE FARA SA OCUPAM PARCELELE.
     
    donnadmn apreciază asta.
  16. cami_tony

    cami_tony Novice forum

    nu merge casuta de reproducere,cea noua,va rog ajutati-ma !
     
  17. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Am incercat si eu cu 4 pesti,nu functioneaza, incarc pestii, apar acolo in schema de reproductie, dau click pe fiecare parfum, dar nu apare acea steluta care le face activa utilitatea, apoi dupa utilizarea butonului "start cu 2 SH", nu se intampla nimic, nici animalele nu sunt retrase din sura , stocul de parfum e intact la fel ca si SH. Mai avem putina rabdare, e o functie nou implementata si e posibil sa avem ceva probleme la inceput.
     
    donnadmn și VecheaMonica apreciază asta.
  18. puiu55

    puiu55 Scriitor în devenire

    nu functioneaza casuta de reproducere. ceva precizari ? merci
     
    donnadmn apreciază asta.
  19. bulgi

    bulgi Scriitor activ

    nici eu nu pot culege ce am reprodus
     
    donnadmn apreciază asta.
  20. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    e grozava noua functie de reproducere, minunata...felicitari!
    am reusit cu cateva animale, doar acum cand am intrat am gasit probleme , care desigur se vor rezolva si vom reusi minunat la noul event
    eu din pacate nu am decat un singur adapost de ren, asa ca ma voi multumi cu magarii si pestii
    ma bucur enorm de aceasta initiativa caci asa sper sa reusesc sa termin si eu pe rand sarcinile de reproductie de la cooperativa, la ora actuala nu am nici una finalizata, cred ca de acum in colo voi avea alte sanse....:D;)
     
    cristina-violeta05 apreciază asta.