Reproducerea animalelor - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 8 Iul 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Sa nu ne alarmam, se pare ca nu se va pierde nimic, anuntul e facut la rubrica Anunturi tehnice, sa avem rabdare.
     
    sorin_steaua, donnadmn și roliana57 apreciază asta.
  2. myredeea

    myredeea Începător forum

    Buna... Aseara am avut 8 poienite de reproducere la ferma. Azi , surpriza: nici una :) . Intru pe forum si observ ca a fost o problema. Intrebarea mea este voi primi si super hrana inapoi sau doar animalele? Multumesc!
     
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Mai citeste te rog o data, AICI. ;)
     
    matusam apreciază asta.
  4. myredeea

    myredeea Începător forum

    Multumesc... partea asta am omis-o :)) am citit doar prima parte. My bad :))
     
  5. Laurentiu909

    Laurentiu909 Scriitor în devenire

    Buna seara! Am o intrebare: vad la prima misiune din event,ca ne trebuiesc 30.000 GG contravaloare septel,eu daca folosesc un septel in valoare de 350.000 GG se aplica si restul pentru celelalte misiuni ? Multumesc!
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Nu se aplica.
     
    eudochia apreciază asta.
  7. andrushka14

    andrushka14 Începător forum

    Okay, deci am pus acum cateva ore cateva poienite de reproducere, si acum cand am intrat din nou au disparut :( . Am dat refresh la pagina si tot nu am primit inapoi animalele puse :(
     
  8. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Buna dimineata !

    Le vei primi inapoi atunci cand problema va fi rezolvata. Urmareste Anunturile oficiale !
     
    donnadmn și matusam apreciază asta.
  9. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna dimineata:)
    Daca nu avem activa Funcția Breed-o-mat vom putea rezaliza doar o reproducere urmand ca urmatoarea sa fie posibila doar dupa finalizarea precedentei?
     
    matusam apreciază asta.
  10. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Buna dimineata !

    Aceasta functie iti permite sa selectezi deodata numarul maxim posibil de reproduceri. Dar mai exista posibilitatea sa selectezi numarul reproducerilor cu ajutorul butoanelor "+" si "-" !
     
    donnadmn și matusam apreciază asta.
  11. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Multumesc
     
    Ambra. și matusam apreciază asta.
  12. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Cu placere ! Spor la eventul care incepe astazi ! O zi buna sa ai !
     
    Ambra., donnadmn, matusam şi o altă persoană apreciază asta.
  13. mamica90

    mamica90 Scriitor activ

    Am incercat sa pun la reprodus niste pesti (am 440), dar butoanele +si- sunt inactive. Ce sa fac, ca sa activez mai mult de o reproducere?
     
    Ambra. apreciază asta.
  14. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Aceste butoane sunt active în momentul în care ajutorul pentru reproducere ”Breed-o-mat” este activ.
     
    Ambra. și matusam apreciază asta.
  15. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna ziua,
    Reproducerea la reni este blocata. Apare specificatia ca se deblocheaza la templul din insula. Este o eroare?
     
    Ambra. și matusam apreciază asta.
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! S-a mai specificat de cateva ori ca este o eroare vizuala ce se va rezolva automat o data cu inceperea evenimentului.
     
    Ambra., matusam și roliana57 apreciază asta.
  17. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am intrebat pentru ca multi au inceput reproducerea si am intrat si eu de curiozitate.
    Multumesc.
     
    Ambra. și matusam apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Cu placere! Eroarea era prezenta de ieri si te-am vazut ca ai navigat si postat in aceasta tema de discutii si m-am gandit ca ai citit prin tema de discutie, atat aceasta cat si in cea dedicata evenimentului. O dupa amiaza placuta!
     
    Ambra. și matusam apreciază asta.
  19. .manuca.

    .manuca. Începător forum

    Va rog spuneti-mi si mie unde gasesc casuta de reproducere . ?
     
  20. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna seara,
    Contul meu a fost crediat cu animalele si SH aferent.
    Felicitari echipei BP!!
     
    Ambra. apreciază asta.