Roata Norocului - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
  1. Norocellys

    Norocellys Scriitor activ

    Buna ziua, dragi moderatori.
    Va rog sa transmiteti dezvoltatorului sa mai inlocuiasca castigurile la roata. Daca la Nuc si Brad XXL sunt mai linistit, cu toate ca se apropie de 300 de bucati in inventar, nemultumirea mea este legata de grajdul de magari portocalii si atelierele galbene de laptarie si frizerie. Am ajuns la magari sa am exact 675 de bucati, iar la ateliere peste 300. Sa nu mai zic de artari XL, peste 350. Ce sa fac cu ele? La trenulet, au valori mici, iar la D&C sa le daruiesc sau sa le vand, nu am destule tichete. Este drept, am sigur cel putin cateva mii de adaposturi si ateliere pe care nu le mai utilizez de mult, dar daca tot este sa castig ceva la roata macar sa fie de folos in ferma, asa...
    Va multumesc anticipat!
     
    Modificat ultima dată: 22 Ian 2022
  2. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Rotațiile normale sunt stocate în număr maxim de 99, cred ca ar fi foarte bine daca ati majora numarul maxim.
    Deschidem lazile acumulate, incarcam cadourile zilnice, poate nu avem timp sa invartim roata zilnic, consider ca ar fi foarte buna o majorare si de ce nu, chiar la numar nedeterminat.

     
  3. Cronwell

    Cronwell Scriitor în devenire

    Bine zis, si eu sunt de aceeasi parere. Cred ca multi dorim acest lucru, si daca s-ar m-ai cosmetiza putin premiile, chiar si la roate cu tichete premiu(in loc de pct.experienta/gologani s-ar putea pune pct. exp. valea florilor. Exp. +5, +10)