Roata Norocului - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
  1. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Buna ziua, la roata norocului stiam ca se mai poate castiga si Crinul Vesel. Mai este valabila oferta? Intreb acest lucru pentru ca de la implementarea acestuia si pana in prezent eu personal l-am vazut la roata de 3 sau 4 ori maxim. Este atat de rar ca imi doresc in fiecare zi sa am posibilitatea sa-l gasesc la roata si macar o data sa il castig.
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Se pot castiga toate cele trei flori.
     
    ioanagirl94 și donnadmn apreciază asta.
  3. ardentlove

    ardentlove Talent de excepţie

    Buna,

    La Roata Norocului se mai pot cistiga - ca pina nu demult - si Retete Mestesugaresti?
    La revedere
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! AICI gasesti tutorialul care ofera informatiile necesare pentru a iti raspunde la intrebare.
     
    ioanagirl94 și donnadmn apreciază asta.
  5. ardentlove

    ardentlove Talent de excepţie

    Buna,

    Aha. M-am lamurit, din pacate... Deci nu se mai cistiga si Retete, la Roata, decit Produse.
    Multumesc de raspuns

    Edit (Chronos): cu mare drag. O zi frumoasa.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Noi 2014
    ioanagirl94 apreciază asta.
  6. begehajnalka

    begehajnalka Novice forum

    Am castigat astazi la roata norocului- petrecere- Jackpotul si Marele premiu! Ce inseamna asta?
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  7. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    // AICI // gasesti toate informatiile despre premiile pe care le poti castiga la Roata norocului.
     
    ioanagirl94, donnadmn și ANDREE apreciază asta.
  8. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna dimineata, am si eu o intrebare, am jucat azi la roata norocului, optiunea <Petrecere>, printre multe premii consistente am castigat 4500 PE pe BAHAMARAMA si surpriza, focuri de artificii, insotite de mesajul, ai castigat si Jackpotul. Intrebarea mea este, in ce consta castigul, pentru ca eu in afara de cele 4500 PE x nivel joc nu vad nimic. Mentionez ca acele focuri de artificii si mesajul cu Jackpotul au aparut in momentul in care castigasem acele 4500 PE. Jackpotul consta doar in acele 4500 PE ?
     
    ioanagirl94 și Otilica69 apreciază asta.
  9. -zeea-

    -zeea- Novice forum

    am castigat astazi la tichtul de petrecere iackpodul si marele premiu,ma bucur dar va rog sa inmi esplicati si mie de am caastigat ca habar nu am,in principiu stiu ce este un jackpod la alte jopcuri dar aici chir nu stiu ce am castigat.Multumesc
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  10. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Jackpotul reprezinta cel mai mare premiu care se poate castiga la rotatia respectiva! Daca ai castigat 4500 PE Baha, inseamna ca acela era cel mai mare premiu care se putea castiga la rotatia respectiva! Nu reprezinta nimic in plus de ceea ce se afiseaza!
    Edit: Ambra, poate roata are alt sistem de valori...oricum jackpot in general este premiul de la mijloc-sus la roata...chiar daca exista si altele mai de soi...Spor la BB si un week-end insorit!
     
    Modificat ultima dată: 15 Noi 2014
    ioanagirl94 și ANDREE apreciază asta.
  11. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Multumesc Sirena, dar sincer cele 4500 PE, mi se par nesemnificative vis a vis de alte premii castigate azi:
    1 albina hamster
    1 atelier cratite
    1 atelier cratite I galben
    1 cupon combina 12 ore
    1 oaie imbracata
    18 SH
    20 SC
    etc... premii mai mici...
    Nu sunt nemultmita, dar sincer consider ca celelalte premii sunt mult mai consistente decat marele Jackpot, care consta doar in 4500 PE.

    P.S. Imi amintesc ca atunci cand am inceput sa joc, am avut sansa sa castig marele premiu la roata cea veche, adica Jackpotul, care a constat in 150.000 GG, acolo da, s-a simtit, mai ales pentru un incepator.
     
    Modificat ultima dată: 15 Noi 2014
    ioanagirl94 apreciază asta.
  12. .clau67.

    .clau67. Începător forum

    si eu am castigat acum jack pot si felicitari insotite de artificii.nu am gasit nimic in inventar, oare ce reprezinta acel jack pot?
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  13. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Deci, Jackpot inseamna premiul cel mare. Iar de primit, ai primit acel articol care a constituit jackpot-ul.
     
    ioanagirl94, donnadmn și ANDREE apreciază asta.
  14. pisica537

    pisica537 Începător forum

    Am castigat astazi la roata norocului- petrecere- Jackpotul si Marele premiu! Ce inseamna asta?
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  15. ~Tina221994~

    ~Tina221994~ Guest

    Buna dimineata,

    Raspunsul la intrebare il gasesti deasupra postarii tale, cat despre Marele Premiu il poti vizualiza dand click pe ”Premii castigate” de la roata norocului - mod petrecere.
     
    ioanagirl94 și donnadmn apreciază asta.
  16. pisica537

    pisica537 Începător forum

    Multumesc.

    Edit (~Tina221994~) Cu mare placere.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Noi 2014
    ioanagirl94 apreciază asta.
  17. Love_RAPID

    Love_RAPID Avansat

    Buna ziua Chronos,


    De ce nu imi cinta Laleaua Cintareata (acel item cistigat nu demult la Roata norocului - si despre care mi-ai dat detalii)? E cumva musai sa le am pe toate 3, adica toata colectia ca sa cinte?
    Eu am pus, acum, pe Teren Laleaua si nu cinta...

    Salutare
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Pai nu canta de una singura, ci trebuie sa pui cursorul de la mouse pe ea si si apesi butonul din stanga de la mouse indelungat.
     
    ioanagirl94 și donnadmn apreciază asta.
  19. EVE.violetta

    EVE.violetta Legendă vie

    Buna
    Am citit postarile anterioare si am vazut ca i s-a raspuns lui Rapid ca,daca ai toate florile, ai parte de o surpriza.
    In ce consta pentru ca eu le am pe toate.
    Scuze de deranj.
    Multumesc anticipat,Eve
     
    ioanagirl94 și Farmerutza apreciază asta.
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Surrpiza consta intr-o linie de vrej.
     
    ioanagirl94, donnadmn și carmelita67 apreciază asta.