Roata Norocului - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
  1. Fermeer

    Fermeer Începător forum

    Buna ziua,
    La roata norocului am luat jackpot dar nu stiu in ce consta acesta. M-am uitat prin inventar, nu-mi dau seama. Nu ar fi mai bine sa si scrieti ce a castigat fiecare!?!
     
    ioanagirl94, donnadmn și theomanditza apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Avem AICI un topic in care fiecare jucator poate posta ce a castigat la Roata Norocului. Cat priveste nelamuririle cu privire la premiile castigate, poti intreba.
     
    ioanagirl94, donnadmn și EVE.violetta apreciază asta.
  3. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Anuntul ne spune ca "Începând cu 15 iunie, ora 14:00 ora serverului, o oră mai târziu în România se va desfășura minievenimentul dedicat ofertei la Tichetele Party la Roata Norocului. Minievenimentul se va încheia în data de 18 iunie, ora 14:00 ora serverului, o oră mai târziu în România", dar la mine a aparut deja sperietoarea magica. S-a modificat ceva?
     
    ioanagirl94 și donnadmn apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Nu s-a modificat nimic. Este o eroare de natura tehnica, iar dezvoltatorii au lasat lucrurile asa. Deci daca o castigi, nu este nici o problema, te vei putea folosi de ea. Minievenimentul insa va fi online la data si ora precizata in anunt.
     
    ioanagirl94, donnadmn și nicoleta_89 apreciază asta.
  5. megryan1

    megryan1 Novice forum

    Buna ziua! Am si eu o intrebare: la Roata, sub tichetele cadou zilnice 1/5, mai am niste tichete de alta culoare(nu sunt cele Party). Ce sunt acelea? Multumesc!
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  6. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Probabil tichete galbene ...care nu le-ai folosit .
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Sunt tichete ramase de pe vremea Rotii vechi, care acum au culoarea galbena si le poti consuma oricand sau le poti pastra. Insa cu ele, nu vei participa la modul Party.
     
    ioanagirl94 și -ciocollate- apreciază asta.
  8. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna seara,
    la roata la incercarile PREMIUM imi apare un item cred ca este " castelul pasarila". Imi puteti spune ce este?
    Multumesc.
     
    ioanagirl94 și donnadmn apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Ne poti posta un print screen? Deocamdata nu il cunosc decat pe Pasarila-Lati-Lungila.:D
     
    ioanagirl94, -elenaion49- și SkumpikaNina apreciază asta.
  10. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Desi m-a costat 10 tickete petrecere, fara sa castig ceva important am reusit sa fac si un print: banuiesc ca e un nou item dintr-o serie pt o viitoare linie de vrej
    [​IMG]
     
    ioanagirl94, llyillyi, misu_mama și alți 2 apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Banuiesti bine ,banuiesc.:D O mica "scapare" a dezvoltatorilor pare sa fie. Nu mai spune si tu la nimeni.;) Am irosit si eu cateva tichete Party dar nu mi-a aparut.
     
    ioanagirl94, -elenaion49-, llyillyi și alți 4 apreciază asta.
  12. pisitani

    pisitani Ambasador forum


    Am pus fermoar ;) , o seara buna in continuare...
     
  13. popik70

    popik70 General forum

    Buna ziua. Cand incepe minieventul '' Tichetele Party la Roata Norocului '' ?
    Perioada de desfășurare:

    27 noiembrie 2015, ora serverului 14:00, 15:00 ora României
    -
    30 noiembrie 2015, ora serverului 14:00, 15:00 ora României

    Este trecut de ora 15.00.
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  14. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    În 10 minute, a întârziat de data asta...
     
    ioanagirl94, _Agathon_ și popik70 apreciază asta.
  15. popik70

    popik70 General forum

    OK. Multumesc frumos. :)
     
    ioanagirl94 și k0 apreciază asta.
  16. puiu55

    puiu55 Scriitor în devenire

    au trecut 15 minute si peste ora 16, cand incepe totusi?
     
    ioanagirl94 și donnadmn apreciază asta.
  17. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Scriptul care rulează îngreunează update-ul jocului, dar se va rezolva curând.
     
    ioanagirl94 apreciază asta.
  18. -soricel-2012

    -soricel-2012 Novice forum

    din 41 tichete am primit o singura floare care o aveam deja in 3 exemplare.. imi mai trebuia lupinul hazliu si laleaua cantareata.. s-a zis ca vor fi sanse mai mari de castig a florilor.. laleaua cantareata a aparut o singura data in 41 trageri
     
    ioanagirl94, llyillyi, matusam și alți 2 apreciază asta.
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    ”Mai mari”, nu înseamnă ”garantat”.
     
    ioanagirl94 și mariuta48 apreciază asta.
  20. cope07

    cope07 Novice forum

    La fel am avut 58 de incercari pt. o margareta.....din celelalte flori am cate 3 chiar 4 dar nimic....sa speram ca vom putea face schimb altfel nu cred ca vom putea face rost de floarea care ne lipseste ,....mi-am stricat si toate mamudelele......
     
    ioanagirl94, kris-ana80, llyillyi și alți 2 apreciază asta.