Roata Norocului - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 25 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
  1. Buna ziua, sa ma ajute cineva, unde anume introducem acum Codul bonus, in vederea obtinerii premiului oferit-10 rotatii, sunt total in ceata, nu stiu unde se gaseste acum ,cu modifiarile de la anunturi, chenarul unde sa fie introdus codul. Multumesc mult.
     
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Acolo unde se introduce orice cod bonus
    codb.png
    Daca te-ai fi uitat atent prin forum ai fi vazut ca s-a mai discutat despre asta AICI
     
    ioanagirl94, malagambafane, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  3. multumesc pentru raspuns, intru pe forum de 2-3 ori pe zi, nu trebuie sa ,,ma certi,, dar de cand nu am mai avut un cod bonus, crede ma ca nu am stiut de noua locatie.
     
    ioanagirl94, malagambafane, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu te-am certat :p
    [​IMG]
     
  5. Darie73

    Darie73 Începător forum

    Buna ziua am castigat la roata un mistret si un calut de mare dar in magazie nu au aparut.
     
    ioanagirl94, malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Efectueaza un refresh la joc si apoi verifica in Sura la sectiunea Septel.
     
  7. Darie73

    Darie73 Începător forum

    Mistretul l-am castigat pe 25.06 la tichet normal si calut de mare pe 26.06 la tichet petrecere. In magazie am un calut de mare din procreare.
     
    ioanagirl94 și malagambafane apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    In cazul ca nu faci vreo confuzie in ceea ce priveste septelul castigat, el trebuie sa fie acolo, daca probabil nu l-ai folosit. Serviciul suport iti poate confirma sau infirma cele spuse. Deci trimite un tichet la serviciul suport, descrie in tichet problema ta si vei primi lamuriri.
     
  9. Darie73

    Darie73 Începător forum

    Multumesc pentru raspunsuri.
     
  10. mokka_gabryel

    mokka_gabryel Profesionist forum

    Deoarece acest post nu era in locul potrivit scris, la indrumarea lui Chronos l am copiat aici,poate asa o sa il vada toti cei din ”conducere” ...postul meu suna asa:

    din 120 de tickete am luat 1 singura casuta pasarila ....”multe multumiri” pentru produsele mestesugaresti care sunt egale cu zero...nu le vad rostul la roata norocului cand le putem lua de la piata sau sa le producem singuri...mai bn le punem noi la piata cu 8 mamudele in loc de gologani ca tot asta le sunt pretul la roata.sunt f enervat pentru ca la fiecare incercare aveam cel putin 4 produse mestesugaresti in loc sa se puna stiu eu un adapost roz la 10 incercari sau ceva atelier mai avansat,se pun produse mestesugaresti care costa 4000 de gologani sau adapost de gaini rosu...DEZAMAGITOR.
    mda dupa cele spuse am luat din 120 de incercari:
    6 pagoda pasarila
    1 casuta pasarila
    4 sperietori
    sh
    50 si ceva produse mestesugaresti

    revin cu un edit deoarece sper sa fie transmisa mai departe nu numai nemultumirea mea ci si a altor catorva ”adevarati fermieri”de pe acest forum romanesc cu privire la acele produse mestesugaresti...o singura intrebare mai am daca se deranjeaza vreun administrator/moderator sa imi raspunda...cum e posibil ca din peste 150 de incercari la roata sa nu vad 1 data bonus de recolta+1 sau 100%PE sa nu mai vorbesc de 200% sau de 50% gologani...chiar sunt f dezamagit de aceasta data si pe buna dreptate....cred eu.MERSI

    si inca ceva 8) acel Captan Sperieciori inca il putem castiga la roata sau nu mai exista in ”meniu”? deoarece pe ceilalti i am castigat in cateva exemplare dar acest Captan nu mi a aparut deloc...va multumesc ,o zi buna
     
    ioanagirl94, mihaela_72, DW.. și alți 7 apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Capitanul Sperieciori a fost eliminat, adica nu mai poate fi castigat. Am mai raspuns tot in acest topic, AICI. Cat priveste bonusurile [​IMG] si [​IMG] nu mai sunt valabile pentru aceasta editie. Anuntul acestei editii nu cuprinde informatii cum ca aceste bonusuri ar mai fi valabile si la aceasta editie.
    Cat priveste nemultumirea referitoare la anumite premii ce pot fi dobandite cu gologani, dezvoltatorii au luat la cunostinta.
     
  12. cristimiha

    cristimiha Scriitor activ

    Buna ziua.Am castigat si eu la roata norocului +50%gologani.....puteti va rog sa imi spuneti unde gasesc inf.privind acest bonus ?Multumesc!
    PS.nu stiu la ce imi foloseste :((
     
    ioanagirl94, malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  13. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna,
    Pe perioada castigului de 50% GG, primesti mai mult cu 50% gologani de la Itemurile datatoare de GG.
     
    ioanagirl94, matusam, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  14. cristimiha

    cristimiha Scriitor activ

    Ok.Multumesc frumos!
     
    ioanagirl94, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  15. Chuccky

    Chuccky Novice forum

    Buna ziua, am folosit 5 tichete de petrecere la roata norocului si nu am primit niciunul din premii. Vin cu intarziere sau ceva este in neregula?
    Multumesc.
    [​IMG]
     
    ioanagirl94, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  16. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Aici in forum nu se pot face decat presupuneri. Contacteaza serviciul de suport si vei primi un raspuns pertinent ! Detalii gasesti // AICI // !
     
    ioanagirl94, donnadmn, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  17. Chuccky

    Chuccky Novice forum

    Am inteles, multumesc.
     
    ioanagirl94, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  18. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Cu placere ! O seara frumoasa iti doresc !
     
  19. Ursoaica

    Ursoaica Mare-maestru forum

    Buna seara.
    o intreare am si eu: se mai poate cistiga la Roata Norocului, itemul "Sperietoare topaitoare"?
    Multumesc
     
    donnadmn, ioanagirl94 și malagambafane apreciază asta.
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Da, mai poate fi castigat.