Concurs "Sărbătorile iernii"

Discuție în 'Arhiva centrală' creată de Chronos, 9 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. BibyFarm

    BibyFarm Novice forum

    FarmeBradul meu


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    ANDREE, cristina9400, Sirena11 și alți 9 apreciază asta.
  2. -.Mydream.-

    -.Mydream.- Scriitor în devenire

    Am dorit sa pun o poza cu bradutul meu si atunci cand este seara :)
    [​IMG]
     
    soso2169, vulpita****, ANDREE și alți 16 apreciază asta.
  3. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Pentru ca acest concurs se intituleaza Sarbatorile iernii, am stat si m=am socotit ca bine-ar fi , daca tot m-am hotarat sa particip, sa va spun ce inseamna Sarbatorile iernii pentru mine...Inseamna in primul rand pregatiri...covrigei pentru uratori, saratele cu branza si chimen, pentru musafiri , dulciuri pentru copii...Desigur mai inseamna o nebunie in bucatarie , mai ales cand se anunta musafiri..si, in noaptea dintre ani nu poate lipsi ciorba de burta, friptura, si alte ,roade ale muncii''! Pentru o petrecere reusita este nevoie de un tort gustos! Toate acestea, facute in bucatarie de 4 maini dibace( 2 eu si 2 fetita mea) :D! Sarbatorile iernii mai inseamna traditii...copilasi care vin prin ger si zapada cu clopotelul lipit de degete si te intreaba cu glas cristalin: ,primiti cu uratul?''...Sarbatorile iernii inseamna veselie, iertare, iubire, compasiune si frumos in suflet! Asa sunt Sarbatorile iernii pentru mine si am pentru voi cateva imagini...La multi ani FARMERAMA!
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. liuyangyan

    liuyangyan Novice forum

    16697423[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    andrew1997, matusam, _Chihuahua_ și alți 9 apreciază asta.
  5. liuyangyan

    liuyangyan Novice forum

    16697423[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    andrew1997, matusam, _Chihuahua_ și alți 14 apreciază asta.
  6. liuyangyan

    liuyangyan Novice forum

    16697423[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] 16697423[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    andrew1997, donnadmn, matusam și alți 12 apreciază asta.
  7. sweetycry01

    sweetycry01 Avansat

  8. gicahrean

    gicahrean Scriitor în devenire

  9. Farmerutza

    Farmerutza Duce forum

    Seara buna fermieri.
    Unele dintre animalutele mele au facut revelionul la o cabana si cand s au intors mi au adus si pozexDDin pacate "taurul inflacarat "s a intors "taur degerat"
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    andrew1997, gggggg53, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  10. -ingerik-

    -ingerik- Scriitor activ

  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Concursul a luat sfârșit, mulțumim participanților!
     
    andrew1997, -steaua2009-, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara dragi fermieri

    În cele ce urmează, avem plăcerea să vă prezentăm câștigătorii concursului internațional Sărbătorile iernii. Vă vom prezenta podiumul, însă nu deținem informații, încă, despre diferența de clasament până la locul 50.



    Locul 1

    image001.jpg




    Locul 2

    [​IMG]





    Locul 3

    [​IMG]




    Echipa voastră Farmerama!
     
  13. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Dupa cum ati fost anuntati initial, la acest concurs au primit premiu si jucatorii clasati pe pozitiile 4-50. Vom prezenta in cele ce urmeaza jucatorii romani cuprinsi in acest top:



    mirela20
    https://board-ro.farmerama.com/index.php?threads/concurs-sărbătorile-iernii.9278/#post-70036

    ................................................................................................................................................................................................

    -ciocollate-
    https://board-ro.farmerama.com/index.php?threads/concurs-sărbătorile-iernii.9278/#post-66822

    ................................................................................................................................................................................................

    lorentonton
    https://board-ro.farmerama.com/index.php?threads/concurs-sărbătorile-iernii.9278/#post-65571

    ................................................................................................................................................................................................

    AnneMarie22
    https://board-ro.farmerama.com/index.php?threads/concurs-sărbătorile-iernii.9278/#post-65189

    ................................................................................................................................................................................................


    Felicitari!


    Premiile v-au fost deja creditate inca de ieri.




    Echipa voastra Farmerama!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.