Schimbare e-mail

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de MaryusFarmer100, 23 Oct 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. MaryusFarmer100

    MaryusFarmer100 Începător forum

    Salutare tuturor , as vrea sa mentionez ca am acest cont din 2011 cel mult 2012 . As vrea sa imi schimb mail-ul dar numai stiu adresa veche , pot confirma ca sunt proprietarul de drept al contului daca este necesar . Ce pot face ? trebuie sa contactez suport-ul in aceasta situatie?
     
    naivreasastii și malagambafane apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Da desi nu stiu daca te poate rezolva si suportul. Dar poti incerca. Daca nu mai poti accesa adresa initiala, va trebui probabil schimbata adresa de email.
     
    naivreasastii, matusam și malagambafane apreciază asta.
  3. MaryusFarmer100

    MaryusFarmer100 Începător forum

    Cum pot lua legatura cu suportul ?
     
    naivreasastii și malagambafane apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    matusam, malagambafane și -ciocollate- apreciază asta.
  5. MaryusFarmer100

    MaryusFarmer100 Începător forum

    Domnule Chronos , dar de ce suportul imi cere CI personala pentru a putea schimba mail-ul pe langa celelalte date ? ce treaba are acest lucru cu jocul ?
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Are legatura. Bun, prima data, in forum nu se fac publice discutiile avute cu cei de la Serviciul suport. Apoi, aceste reguli nu le stabileste Serviciul suport ci cei de la Hamburg. Este o masura de a dovedi ca esti proprietarul contului. Daca eu sparg contul cuiva, ma duc repede la suport, solicit schimbarea adresei de email si gata contul, sterg orice urma. Deci detaliile le stabilesti tot cu Serviciul suport. Ei sunt in masura sa te lamureasca pana la capat. Eu doar mai dau buna ziua pe aici prin forum, ca sa treaca "Timpul".:D
     
    irinadimulescu, misu_mama, Georgel72 și alți 3 apreciază asta.
  7. cami7474

    cami7474 Începător forum

    BUNA ZIUA am un cont de farmerama si nu mai stiu parola cum sa fac sa mai pot intra pe el....
     
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Foloseste functia Parola uitata din joc. Vei primi un email pe adresa de mail aferenta contului de joc. De acolo reglezi tot dar trebuie sa ai acces la acea adresa de mail.
     
    -ciocollate- apreciază asta.
  9. 12232nick

    12232nick Scriitor activ

    Buna seara!
    Luna trecuta am schimbat adresa de mail din cont. Dupa cateva zile am primit un mail pe adresa veche in care eram intrebat de ce nu mai joc. Probabil este un mesaj automat de la Newsletter. Acolo nu s-a preluat adresa noua de mail? Multumesc!
     
    donnadmn apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Mailul respectiv nu se adresează unui alt cont înregistrat pe acea adresă de mail?
     
  11. 12232nick

    12232nick Scriitor activ

    Este pentru acest cont.

    http://prntscr.com/d564zd
     
    donnadmn apreciază asta.
  12. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Aha, am recunoscut textul. Este vorba de un mail trimis din greșeală acum ceva timp, o eroare a serverului de mail. Este posibil să fi fost incluse și mailuri neactuale în listă.
     
    Agro80 apreciază asta.
  13. 12232nick

    12232nick Scriitor activ

    Este primit pe 31 octombrie. Ok, multumesc pentru raspuns!
     
    Modificat ultima dată: 9 Noi 2016
    donnadmn și k0 apreciază asta.