Schimbare parola

Discuție în 'Probleme generale' creată de DanaDor, 1 Aug 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. DanaDor

    DanaDor Începător forum

    Buna ziua.Ma poate indruma cineva cum pot sa schimb parola contului in situatia in care nu-mi amintesc parola E-mail?Am dat parola la doi dintre vecini,pentru ca in cursul unei misiuni am ramas fara internet si unul dintre ei mi-a luat fabrica de manusi de box.Urata treaba cu furtul,mai ales ca se apropie" Daruieste si comercializeaza".Ma tem sa nu-mi dispara iar cate ceva de la fema...Am contactat serviciul suport,insa nu am primit raspuns(sau,poate sa-mi fi raspuns pe mail,dar eu nu mai pot accesa ...)
     
    Modificat ultima dată: 1 Aug 2018
    popescudana42, Criselt și amy46 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
  3. DanaDor

    DanaDor Începător forum

    Am contactat serviciul de Suport Tehnic.Niciun raspuns.Daca-mi raspund pe adresa de mail pe care nu o mai pot accesa...Multumesc pentru sfat!
     
    popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Un răspuns a fost oferit cu siguranță.
    Depinde ce mail ai furnizat în formularul de contact.
     
    popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  5. DanaDor

    DanaDor Începător forum

    In formularul de contact,este furnizata adresa mail pe care nu o mai pot accesa.Am uitat parola de mail.Nu am folosit aceasta adresa mail de cand am creat contul farmerama.Multumesc.
     
    popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    ... dar poate fi modificată ;)
     
    popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  7. DanaDor

    DanaDor Începător forum

    Am incercat sa schimb adresa mail,dar imi trimite confirmare pe adresa pe care nu o pot accesa.o_Ooof,in mare necaz am intrat.Va multumesc.
     
    popescudana42 și Criselt apreciază asta.
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    În formularul de contact, adresa de mail poate fi modificată. Direct în formular, chiar dacă este completată automat - pentru a primi răspunsul pe altă adresă de mail.
     
    popescudana42, Criselt, DanaDor și alți 2 apreciază asta.
  9. DanaDor

    DanaDor Începător forum

    Incerc asa.Multumesc din suflet!
     
    popescudana42, Criselt și k0 apreciază asta.