Scoala fermierilor

Discuție în 'Probleme generale' creată de voilaalexandra, 25 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. UrtDolgionni

    UrtDolgionni Începător forum

    Salut.
    Am al doilea cont si acum tutorialul este diferit, te duce direct la nivelul 3 (fata de nivelul 2 cum era anterior). Si eu astept un mentor de o zi si inca nu am primit unul.
     
    malagambafane apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata. Momentan abonatul mentor nu poate fi contactat. Sunt plecati mentorii la un training si apoi la parastas. Lasand gluma, iti va fi repartizat in curand si un mentor. Oricum sunt foarte multi mentori. O sa vezi ca va sosi si "seriful".
     
  3. kuci039]

    kuci039] Scriitor în devenire

    Am si eu un pui care de o saptamina sta tot la nivelul 3.De ceilalti 2 ma tot rog sa imi trimita cadoul cutiuta cu puncte de afectiune si nu vor niciunul.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  4. UrtDolgionni

    UrtDolgionni Începător forum

    Probabil te referi la seriful Callie. :D
    Bine, mersi, o sa astept:)
     
    malagambafane, donnadmn și Chronos apreciază asta.
  5. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Am mai spus, conturile sunt create in diverse scopuri. Destul de putine sunt create pentru a se juca intens pe ele. Mai sunt si situatiile cand oamenii aud de joc, fac cont, incearca, nu le place si renunta.
     
  6. kuci039]

    kuci039] Scriitor în devenire

    Multumesc de raspuns dar am postat ca sa vada si alti jucatori ca trebuie sa avem mare rabdare cu cei,,mici''.
     
    malagambafane, Chronos și donnadmn apreciază asta.
  7. castaniumaroniu

    castaniumaroniu Novice forum

    aproape de o saptamana jumatate astept sa devin mentor dar nu se intampla nimic cand intru la vilisoara , imi da doar '' multumim pt. dorinta ta de a deveni mentor...'' si toate cele, atept pana mi se gaseste unul ? sau ce ?
     
    malagambafane apreciază asta.
  8. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!
    Sistemul de mentorare s-a sistat. Nu cred ca este cazul sa mai speri sau sa astepti sa devii mentor.
     
    malagambafane și matusam apreciază asta.
  9. castaniumaroniu

    castaniumaroniu Novice forum

    atunci ce fac ?
     
    malagambafane apreciază asta.
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu ai ce sa faci. Nu te incurca cu nimic acel mesaj care apare la Scoala fermierilor.
     
  11. alexbosu99

    alexbosu99 Avansat

    Buna seara,La scoala fermierilor nu mai sunt activi puii.A mai patit cineva?De 3 zile merge greu acea sesctiune ,azi nu mai se poate face nimic .Stie cineva cauza?e pe picior de a se renunta la ea?sa stiu sa falosesc punctele acumulate.
    Multumesc
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu stiu ce inseamna "merge greu si ca nu se poate face nimic". Daca Scoala fermierilor va mai avea vreun viitor in acest format? Probabil ca nu. Daca va suferi modificari? Probabil ca nu va suferi dar nu este exclus sa fie reinventata dar poate fi si desfiintata. Deocamdata nu stim care sunt planurile exacte ale dezvoltatorilor in acest sens. Si daca va fi desfiintata Scoala fermierilor, acest lucru se va anunta din timp, timp suficient sa cheltui tot. Iar ca apar ca ucenici conturi inactive, nu mai este o noutate.
     
    malagambafane și davidsiirina08 apreciază asta.
  13. alexbosu99

    alexbosu99 Avansat

    E multumesc frumos,,merge greu,,cand poti sa scri mesaj ,cand nu poti scrie puilor ,cand apar cand nu puii,,aceastea sunt sesizarile.Am inteles din ce mi-ai explicat mai sus.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  14. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Probabil se refera la faptul ca nu apar puii imediat ce intri la scoala fermierilor (de parca nu ar exista pui), ca dureaza mult pana poti trimite cadourile, ca nu poti inchide scoala decat dupa cateva incercari, de parca ar fi defect mouse-ul.
     
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Da, intr-adevar, la serviciu m-am confruntat cu aceeasi problema dar era de la conexiunea de la internet mai mult, nu imi "incarca" puii. Acasa mi-au aparut din prima. Bine, la serviciu folosesc alt browser.
     
    malagambafane apreciază asta.
  16. alexbosu99

    alexbosu99 Avansat

    Va multumesc.
     
    malagambafane, donnadmn și Chronos apreciază asta.
  17. biya_supergirl

    biya_supergirl Începător forum

    Buna seara!Am aplicat sa fiu mentor la scoala fermierilor de un an si inca nu am primit nimic.S a terminat cumva?Cum fac sa primesc si eu pui?
     
    malagambafane apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Era o vorba: "Stai p-aci ca baga pui la hala".:D Cel mai probabil nu vei mai primi pui. Scoala fermierilor este in deriva. Aceasta implementare a cam fost sistata.
     
  19. beni251

    beni251 Novice forum

    am o intrebare.cum pot recupera un pui sters din greseala?
     
    donnadmn apreciază asta.
  20. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!
    Ucenicii stersi nu se pot recupera.
     
    Agro80 și donnadmn apreciază asta.