Scoala fermierilor

Discuție în 'Probleme generale' creată de voilaalexandra, 25 Sep 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Chronos

    Chronos Guest

    Eh, femeile.:D:D

    Gata, fiecare la casa lui.:D
     
  2. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Chronos sper ca nu te-ai suparat , dar :)daca azi era vineri , eu dimineata trebuia sa ma trezesc la 04;00 ,pt ca sambata dimineata intru la munca .Leona , eu am glumit cu catedra , eu iti doresc sa ajungi mentor la fel si altor jucatori si eu mi-am dorit si am asteptat acest mentorat , cat voi fi depinde de .. nu stiu cine ,poate crezi ca am fost rautacioasa , ai tot dreptul sa-ti spui parerea , nu m-ai suparat cu nimic , iar Chronos nu are de ce sa te aresteze , poate pe mine :), dar nu-l las sa-mi puna catuse ;).

    Greu cu femeile :D, gata plec :), dar o sa ma intorc !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Feb 2017
  3. Daciana_36

    Daciana_36 Pretendent

    Buna dimineata!
    Sper ca am ales bine topicul.
    Sistemul imi aloca in aceasta dimineata un pui, yyKottoaraa. Ma bucur evident, ii trimit cadoul zilnic, dar ma trezesc de la jucatorul respectiv cu doua mesaje. Dupa ce, in primul, ma saluta, in al doilea scurt si concis: STERGE-MA DE LA PRIETENI SAU ITI DAU REPORT!
    I-am raspuns ca ii apar la vecini doar pentru ca sistemul mi l-a alocat ca ucenic. Stie cumva cineva de unde ar trebui sa il sterg de la "prieteni"?
     
    Modificat ultima dată: 16 Mar 2017
    malagambafane, donnadmn și tarasovpanica apreciază asta.
  4. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Buna Daciana , nu poti sa-ti stergi ucenicul imediat ce a fost adaugat , trebuie sa treaca cateva zile , daca nu i-ai scris ceva urat (injurii) nu are de ce sa-ti faca raport , spune-i sa te stearga el ca tu momentan nu poti renunta la ucenic , ( desi nici el nu poate ) o sa treaca cateva zile si poti sa-l stergi .
     
    malagambafane, stoiantudorel și tarasovpanica apreciază asta.
  5. Daciana_36

    Daciana_36 Pretendent

    Nu am apucat nici măcar să îi urez BUN VENIT :)) Iar de injurii nu poate fi vorba, pentru că nu folosesc cuvinte urâte sau....de altă natură care să lezeze într-un fel pe cineva. M-a surprins, însă, agresivitatea verbală a acestui ucenic :-( Credeam că ne respectăm ca jucători. Se pare că mai sunt şi uscături ca în orice pădure, din păcate. Asta e. Cât trăieşte, omul învaţă. :))
     
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ore, nu zile.
     
  7. -Abramburica-

    -Abramburica- Scriitor activ

    Buna ziua.
    In momentul de fata am nivel social 4 (puncte sociale 1085/3800, imi mai trebuie 2715 pana la nivel 5).
    Nu am beneficiat de cadoul unic 1 Lună Premium Preț: 160, pentru ca in perioada in care am ajuns la nivelul 4, s-a intamplat nu stiu ce cu premium. In momentul de fata la magazinul mentorilor nu imi mai apare activa optiunea unica 1 Lună Premium. Ce trebuie sa fac pentru sti daca voi beneficia de acest premiu sa nu. Multumesc anticipat.
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    davidsiirina08 și malagambafane apreciază asta.
  9. Eda17

    Eda17 Începător forum

    Buna ziua, am aplicat la Scoala Fermierilor de cel putin un an si nu am primit mesajul de la sistem. Am mai citit pe forum ca Scoala fermierilor ar fi suspendata, e adevarat?
     
  10. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Nu ai primit mesaj pentru ca in acest moment si de multa vreme, alegerea mentorilor a fost sistata.
     
  11. Eda17

    Eda17 Începător forum

    Multumesc frumos de raspuns. O zi cat mai frumoasa.
     
    malagambafane apreciază asta.
  12. Georgi26

    Georgi26 Începător forum

    buna as vrea sa stiu cat timp trebuie sa mai stau ca sa devin mentor am level 45 ?
     
    -jenitrandafir-, -iulia1992- și kiri2270 apreciază asta.
  13. Shepherd

    Shepherd Guest

    Sistemul de mentorare este sistat.
     
  14. ravecuta13

    ravecuta13 Începător forum

    Buna seara!
    Imi puteti spune cand sistemul de mentorare nu va mai fi sistat?
    A trecut ceva vreme de cand am atins nivelul 40. Si ma intrebam cand voi avea si eu puisori mei...
    Va multumesc anticipat pentru raspuns.
    O seara frumoasa!
     
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Foarte posibil: niciodată. Foarte probabil va fi eliminat / regândit cândva.
     
    ravecuta13, leczeg_laura și -ciocollate- apreciază asta.
  16. ravecuta13

    ravecuta13 Începător forum

    Multumesc pentru informatie!:)
     
    donnadmn și k0 apreciază asta.