Scroll la vrejul magic

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de clody1, 6 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. clody1

    clody1 Novice forum

    Buna ziua fermieri! Am o nedumerire tehnica, o am de multa vreme :D Asadar, inainte puteam derula "ecranele" de la vrej cu ajutorul rotitei de scroll de la mouse, dadeam click pe recompensa, o activam cu ENTER de la tastatura si tot asa, acum merge numai pentru 2-3 ecrane, apoi sunt nevoit sa dau click pe butoanele verzi din dreapta. Asta imi incetineste mult viteza de recoltare a bonusurilor. Am schimbat mai multe sisteme de operare, browsere, etc. La ora actuala pe nici unul nu merge mai mult de 2-3 "ecrane". Va rog sa-mi spuneti daca e normal sau am eu ceva in neregula. Folosesc Win10/Edge acum dar nu merge nici pe Mozilla si nici pe alte alte platforme mai vechi. Va multumesc.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Este o problemă legată de Flash Player, când apare o versiune nouă, se pare că această funcție ”uită” să mai funcționeze. Se află în atenția echipei tehnice de ceva timp, dar continuă să reapară.
     
  3. clody1

    clody1 Novice forum

    Multumesc TeamLeader, asa se intampla de aprox 1 an totusi ..... versiuni de Flash Player apar mult mai des !
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    A și funcționat în perioada asta, după cum am spus. Se corectează dar reapare.
     
    malagambafane, donnadmn și _Agathon_ apreciază asta.
  5. clody1

    clody1 Novice forum

    In continuare nu merge... :(
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dar funcționează din câte am verificat. Poate a rămas problema în browser, sau poate e vorba de driverul de șoarece.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  7. clody1

    clody1 Novice forum

    Guess what? A mers si la mine acum !!
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Necunoscute sunt căile șoarecelui. Bine că s-a rezolvat.
     
    malagambafane, donnadmn și clody1 apreciază asta.