Semințerie

Discuție în 'Probleme generale' creată de clnmarius, 31 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. clnmarius

    clnmarius Junior Expert

    Bună ziua.
    Nu pot cumpăra semințe de la magazinul de accesorii. Am încercat deja clasicele refresh, relogări, ștergeri. Mai are cineva problema aceasta?
     
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Tocmai am cumparat niste seminte.
    Ne poti da mai multe informatii referitoare la problema ta? Nu poti pentru ca nu le gasesti sau cumperi si nu se intampla nimic? Ce seminte doresti sa cumperi? Banuiesc ca nu doresti mai mult de 100, deoarece nu se poate.
     
    donnadmn apreciază asta.
  3. clnmarius

    clnmarius Junior Expert

    Nu pot să cumpăr pentru că după ce îmi apare fereastra în care sunt întrebat dacă vreau să cumpăr și validez, nu se întâmplă nimic. Am încercat să cumpăr floarea soarelui, grâu, morcov. Nu, nu vreau mai mult de 100 bucăți.
     
    pushtiu_anj apreciază asta.
  4. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    De ce nu cumperi de la piata, sunt oricum mai ieftine ? Mai ales daca esti la inceputul jocului . Desigur daca ai nivelul necesar pentru achizitionarea acelor seminte.
     
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO


    Problema nu este una generala.
    Te rog sa efectuezi o stergere de cache/cookies urmand indicatiile de AICI.
    Iti recomand sa incerci si folosirea altui browser.
     
    donnadmn, -ciocollate- și matusam apreciază asta.
  6. clnmarius

    clnmarius Junior Expert

    Mulțumesc. Am schimbat browserul și a mers. Apoi m-am reîntors la Chrome și a mers și de aici.

    Nu știu pe ce piață ești tu, dar la mine sunt mult mai scumpe. Și nu, nu sunt la început. Am nivel 98. Oricum mulțumesc pentru sfat.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 31 Aug 2015
    pushtiu_anj apreciază asta.
  7. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Mea culpa, da ai dreptate, pietele sunt diferite, la mine e mai ok pretul la piata la aceste produse fata de seminerie. Ia in considerare ce a spus Agathon, e mai calificat decat mine sa te indrume, si.....mai simpatic:)
     
    -ciocollate- apreciază asta.
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    :p
    Inchidem.
    :D
     
    donnadmn, -ciocollate- și -crokyyy1234- apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.