Septel obtinut la Baby boom si nu numai

Discuție în 'Diverse' creată de Chronos, 31 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    [​IMG]
     
    ~Sweety1~, SOSYGMA, donnadmn și alți 13 apreciază asta.
  2. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din in jur de 500 de sh din nou nimik inportant numai un cal inflacarat si o maimuta tiki atat.din cei 4 sau 5 ani de cand joc nu mi-a iesit niciodata un animal de ultim nivel :)) orcum sunt multumit ca am facut in jur de vreo 14 mil din vanzarea de panda si maimute
     
    SOSYGMA, alexsilviu11, EVE.violetta și alți 3 apreciază asta.
  3. maxxy

    maxxy Rutinat

    cucu :)

    [​IMG]


    [​IMG]

    poftiti la circ :)

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 1 Iun 2015
    georg2503, matusam, SOSYGMA și alți 5 apreciază asta.
  4. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    din peste 900 de sh nimik inporant in afara de un curcan tribal .Mai am in jur de 850 de sh dac nici eventu asta nu imi iasa ceva mai mare numai cumpar niciodata pachetul de sh nu se merita parerea mea
     
    mihaelaiuhas, mariag98, tudor1966 și alți 3 apreciază asta.
  5. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Eventul baby-boom a devenit atit de "aleatoriu" incit cred ca il voi scoate din lista mea de eventuri favorite,cum am scos si bilciul lui Renzo.In ceea ce ma priveste nu se merita sa bag mii de superhrana si sa iasa...nimic.
     
    mihaelaiuhas, mariag98, tudor1966 și alți 4 apreciază asta.
  6. danielotelu

    danielotelu Scriitor în devenire

  7. maxxy

    maxxy Rutinat

    milkshake :)

    [​IMG]


    [​IMG]



    [​IMG]



    [​IMG]


    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 23 Iun 2015
    Stefan]., SkumpikaNina, Lorelei și alți 9 apreciază asta.
  8. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Eu am reprodus doar cu stocul de SH detinut, si ma pot lauda cu urmatoarele:
    am imperecheat cuci si am obtinut 7 mustaciosi si 2 punk-isti;
    cameleoni si am obtinut un cameleon sportiv;
    capre penru event unde mi-au iesit 4 zburatoare. La curcani nu am cu ce ma lauda....
    Eu ma declar multumita, intrucat am imperecheat doar animalute apartinand primului nivel, am obtinut tot ce-mi trebuia pentru event si mai am si ceva SH pentru alta data.
     
    SkumpikaNina, Agro80, AMMA72 și alți 8 apreciază asta.
  9. danielotelu

    danielotelu Scriitor în devenire

  10. Lorelei

    Lorelei Junior Expert

    Aceasta e marea mea realizare de la acest BB:

    [​IMG]

    Am produs tot puhoiul de septel de cuci necesar obtinerii liniei de vrej (misiune integral finalizata) si itemurilor din linie (misiuni realizate partial), in conditiile in care toate cele 4 misiuni cu cuci erau neatinse inainte de acest event.
    Din sute de reproduceri, rezultatul nu a sarit mai sus de cuc albina, cativa, nu multi, si nu din combinatii, ci din cuci normali.

    Ar merita 35000 PET/8 ore, nu doar 3500, la ce cerinte sunt; oricum, mie mi-a placut provocarea in sine.
     
    Georgel72, donnadmn, Agro80 și alți 6 apreciază asta.
  11. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    deci cum a spus si lorelei eu am consumat in jur de 2000 de sh si mai mult de cuc albina nu a sarit numai din cuci normali aproape am terminat si eu toate misiunile astea azi ma-m apucat de ele dar orcum, per total devine din ce in ce mai slab baby -boom acum nu cred ca mai conteaza norocul la atat sh consumat :)))
     
    alexsilviu11 și mariag98 apreciază asta.
  12. RADY91

    RADY91 Expert forum

    La aceasta editie am consumat in jur de 1.700 SH pt terminarea actualului event + sa incerc sa termin cele 4 misiuni ale cucilor(cum era de asteptat nu am reusit sa termin nici macar una:cry:xD)

    Deci ca sa trec direct la rezultate dupa sute si sute de incercari in toate formele de combinati am ramas cu:
    [​IMG]

    Banuiesc ca nu prea mai are rost sa spun cate animale importante am pierdut dar enumar cateva: cameleolog , gaina bantam ,king kong , capra zburatoare , curcan la rotisor, capra rambo , cioara asiatica, cowgirl si multe multe altele(de ultimele 3 imi pare cel mai rau)>:(:cry:

    Am mai spus-o si ma repet au trecut vremurile bune si pt acest minievent, nu e posibil sa consumi sute-mii SH si sa te alegi cu mai nimic.
    Sincer nu pot sa inteleg de ce nu se intervine asupra acestui "noroc" sa mai avem si noi parte de cateva bucurii, ca am adunat destula dezamagire si frustrare:wuerg:
    Pai eu joc de 5 ani acest joc si pana acum banuiesc ca am consumat cel putin 25.000-30.000 SH si am reusit sa obtin doua animale de ultimul nivel(porc pusculita si capra instructor), sunt cat se poate de realist ca nu voi termina nici in urmatori 15-20 de ani toate misiuniile de reproducere daca nu se schimba ceva la dinamica joculuixD.....eu inca mai sper ca asa zisa parere a fermierilor conteaza desi nu am vazut sa se schimbe ceva la chestiile care cu adevarat conteaza....:oops:
     
    Modificat ultima dată: 22 Iun 2015
  13. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    deci se spune si rady91 e total adevarat si eu joc de la inceput si cred ca numai in luna aprilie si iunie am consumat in jur de 5000 de sh si nimik de nivel mare mai ales acum nu am trecut de cuc albina.Ieri am mai facut rost de inca 40 de sh si am combinat 10 cuci mustaciosi si cum "norocul" nu vine nu mi-a iesit nimik. nu se mai merita sa cumperi cu bani reali parerea mea
     
    mariag98 și alexsilviu11 apreciază asta.
  14. tchupy

    tchupy Analist forum

    In conditiile in care daca ai urma pasii normali fara a face combinatii de animale ai nevoie de 174760 de sh pentru a obtine un animal final, eu zic ca stai chiar bine cu doua animale de ultim nivel din 30000 sh.
     
    mariag98, donnadmn, alexsilviu11 și alți 3 apreciază asta.
  15. maxxy

    maxxy Rutinat

    daca nu e noroc la pesti barem la struti sa fie :)

    [​IMG]
     
    Stefan]., Agro80, SkumpikaNina și alți 5 apreciază asta.
  16. Claudia

    Claudia Duce forum

    Uite asa arata dragalasa aurie, si e asa cum ne trebuie, adica rezultata din gaste normale :

    [​IMG]
     
    Stefan]., Georgel72, SkumpikaNina și alți 13 apreciază asta.
  17. ΡΣτяΘηΘΨΔ™ツ

    ΡΣτяΘηΘΨΔ™ツ Începător forum

    trancesound, Stefan]., SkumpikaNina și alți 7 apreciază asta.
  18. maxxy

    maxxy Rutinat

    [​IMG]



    [​IMG]



    [​IMG]



    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 12 Iul 2015
    Stefan]., SkumpikaNina, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  19. maxxy

    maxxy Rutinat

    patinaj careva :music:

    [​IMG]
     
    Stefan]., RADY91, danielotelu și alți 2 apreciază asta.
  20. maxxy

    maxxy Rutinat

    [​IMG]




    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 19 Aug 2015
    Stefan]., RADY91, matusam și alți 3 apreciază asta.