Feedback Sezonul fructelor de sezon

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 27 Aug 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest sezon?

Sondaj închis pe 27 Sep 2021.
  1. Îmi place

    42,9%
  2. Îmi este indiferent

    14,3%
  3. Nu-mi place

    42,9%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la noul sezon. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei caracteristici.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, davidsiirina08 și alți 5 apreciază asta.
  2. Claudia

    Claudia Duce forum

    Este binevenit arborele Boojum la etapa 39 la premiile normale, este un pom aparut recent. Dar habitatul agama la aceeasi etapa, pentru cei care au permisul de sezon ?! Agama a aparut in iunie 2020, a putut fi daruit la D&C de mult timp, cred ca sunt foarte putini fermierii care nu il au deja.
    Permisul nu e deloc atractiv in acest sezon.
     
    tcmxxl1975, -katnik-, stiucarul și alți 13 apreciază asta.
  3. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum


    Nu doar asta, insa, ca o mica observatie, daca plasam pomi spre a se cumpara cu MD ca si puieti misteriosi, de ce ii oferim pe degeaba in cadrul unui event la o luna departare?

    Daca cumperi puieti misteriosi, sansele sa iti pice Boojum is extrem de mici, ceea ce inseamna ca investesti mai multe MD ca sa ai acel pom. Dar acum, nu mai are o semnificatie eventul cu puieti misteriosi pentru ca pomii noi se dau gratis la urm. sezon.

    Mai este vreun avantaj ca pomul nou sa fie pus in eventul puieti misteriosi, daca el se ofera gratis la sezon?

    No hate or anything, doar ca acest concept nu are sens pentru mine. Nici macar nu este in categoria acelor fermieri ce cumpara permis de sezon, este in cea normala..
     
    Modificat ultima dată: 28 Aug 2021
    tcmxxl1975, -katnik-, stiucarul și alți 7 apreciază asta.
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    De data asta sunt de parerea Claudiei... Se intampla cam odata pe an sa nu achizitionez permisul de sezon, cand nu gasesc "pe dreapta" suficiente motive care sa ma determine s-o fac... Parea ca sunt multe ad-uri minune, dar cand m-am uitat mai atent e plin de "vechituri" pe acolo pe care nu mi le doresc... M-au enervat la culme si premiile constand in "turta dulce"... N-am nevoie, ma serveste roata cu premiul asta in mod constant... Ce sa mai vorbim ca de fapt sunt doar "sanse" la nivelul repetabil, nimic concret! Si sunt satul de pauni orange! O fi ghinionul meu de vina, dar dureaza cam de multisor, asa ca mai astept!
     
    tcmxxl1975, -katnik-, ani.vajai și alți 8 apreciază asta.
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Sezon terminat.Ultima runda o sa adun din alte eventuri care ofera puncte de sezon si nu voi repeta runda pentru mine nu merita.Spor tuturor.
     
    tcmxxl1975, bobmic50, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  6. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Am continuat sa livrez clientilor pana azi... aveam eu o teorie cum ca lazile de la ei sunt mai "generoase" decat cele obtinute din alte surse... Asta pana azi, cand n-am primit decat puncte, parfumuri obisnuite, o unealta... Asa ca "stop joc", zgarcenia e exagerata... In definitiv jucam sa ne amuzam, chiar suportam ceva costuri (combine, diverse oferte...), nu sunt dispus sa imi mai golesc sura fara alt rezultat decat nervi... Si bataia de joc virtuala e la fel de greu de suportat!
     
    SidTheKid, giuly1969, Criselt și alți 11 apreciază asta.