Shop-O-Rama - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 5 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Laurentiu909

    Laurentiu909 Scriitor în devenire

    Da...nici la mine nu merge
     
  2. andreimanea

    andreimanea Începător forum

    din pacate nici la mine nu merge
     
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Problemele cu reciclarea se află în atenția echipei tehnice.
     
    clauliviu, in.the.rain, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  4. DW..

    DW.. Scriitor activ

    O mare rugaminte pentru admini : daca se poate sa anuntati oficial inceperea eventului Recicl-o-mat-ul inainte de inceperea eventului peste care Recicl-o-mat-ul se suprapune...Sau BigPoint sa micsoreze cooldown-ul la liniile de vrej Ierburile faraonului si Festivalul recoltei 2014 ...Daca nu se poate ,macar sa mareasca Recicl-o-mat la 90-100 de ore
     
    Modificat ultima dată: 13 Mar 2023
    kameliana59, z.zoita, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  5. aida59

    aida59 Maestru forum

    va rog mult sa imi spuneti daca aveti probleme si voi cu jocul. Imi este aproape imposibil sa il deschid. Multumesc mult
     
    kameliana59, z.zoita, in.the.rain și alți 3 apreciază asta.
  6. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nu! Merge ok.
     
    kameliana59, z.zoita, in.the.rain și alți 4 apreciază asta.
  7. mara031991

    mara031991 Expert forum

    va rog frumos imi puteti spune de unde vedem cu ce putem completaRand vrej sezoane sau mai exact care sezoane. Nu stiu daca am facut toate sezoanele si asi vrea sa verific daca le am in inventar. Multumesc
     
    MicuNicu, paulici_01, in.the.rain și alți 3 apreciază asta.
  8. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Suvenirul aniversarii, Suvenirul Calavera, Suvenirul Floare de cires, Suvenirul sarbatorilor de primavara, Suvenir magic, Suvenirul relaxarii, Suvenirul fructelor, Suvenirul Tarii minunilor, Suvenirul cherestegiilor.
     
    MicuNicu, paulici_01, in.the.rain și alți 4 apreciază asta.
  9. mara031991

    mara031991 Expert forum

    multumesc dar va rog suvenir Calavera cand a fost ca este singurul care nu il gasesc. NU are alt nume va rog mult
     
    MicuNicu, paulici_01, in.the.rain și alți 3 apreciază asta.
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    AICI gasesti detalii.

    Nu.
     
    MicuNicu, x3qthr, paulici_01 și alți 4 apreciază asta.
  11. aida59

    aida59 Maestru forum

    de la shop adaposturile de neon cu 3000 creitari ne dau tot 4 animale sau altceva ? Multumesc
     
    MicuNicu, paulici_01, in.the.rain și alți 3 apreciază asta.
  12. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Da. Cumperi o lada ce poate oferi la deschidere un singur adapost neon.


    neon.PNG
     
    malagambafane, MicuNicu, x3qthr și alți 4 apreciază asta.
  13. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Poate ar fi bine sa se bage la Shop-O-Rama special, mai des noutati pt. ca cei care am luat toate zonele pt. terenuri, care avem deja itemurile introduse, nu prea avem ce sa cumparam. Daca nu citeam discutia despre suvenirul Calavera, cumparam linia de vrej si ma uitam la ea (cum ma uit si la ultima cumparata) pt. ca exact suvenirul asta nu-l am; toate le am in afara de asta.M-am tot gindit cum de mi-a scapat si am vazut in postarea lui Cruella cu detaliile despre acest item ca a fost in feb.2022. Pai, nu aveam cum sa-l am ca atunci am fost bolnava de covid si nu am intrat pe joc mai mult de o luna. Bine ca am citit forumul si n-am irosit craitarii cumparind linia de vrej.
     
    dadan, -iulia1992-, dulcica1970 și alți 7 apreciază asta.
  14. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Mie imi lipsesc mai multe....ar fi frumos daca s-ar adauga si suvenirurile in shop.
     
    -iulia1992-, gabi_83i, eni18 și alți 9 apreciază asta.
  15. dadan

    dadan Împărat forum

    Buna seara!Am vazut ca dupa actualizare nu mai exista zone de la far pentru achizitie.Eu daca nu am deblocat total farul raman cu el jumatate?Sau raman la vanzare la cei cu zona Farului nedeblocat total?Multumesc anticipat pentu raspuns.
     
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu dispar, nici până acum nu au fost listate în tutorial zonele farului fiind mai ușor de actualizat postarea așa.