Shop-O-Rama - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 5 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ade-Leona

    Ade-Leona Scriitor activ

    Nici in trei eventuri nu adun craitari pentru achizitia copacului fermecat. Am drop bun, dar degeaba...din 127 de baterii nubloline mi-am permis sa iau de 3 ori cate 35, si am castigat doar experienta. E totul mult prea aleator!
     
  2. fermiera11

    fermiera11 Maniac forum

    la Shop-O-Rama
     
  3. lia73

    lia73 Novice forum

    cum se foloseste praful nublonit?
     
  4. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Din punctul meu de vedere e cel mai reusit event dupa mult timp, nu sunt obligatorii plantele fantoma, face fiecare cat vrea si poate, e pe termen lung, premiile sunt bune, in timp poate se mai diversifica!
    Dupa mult timp, FELICITARI!
     
    mariuta48, mara62, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  5. buciura63

    buciura63 Avansat

    îl poți folosi din șură, secțiunea Articole de event pentru a încărca reciclaorul si are o valoare de 10000
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Sau din Sura. Plus ca, de fiecare data cand castigi Creitari la Recicl-o-mat, daca tii cursorul pe simbolul cu creitar, vezi si cati creitari ai castigat la acea extragere.

    [​IMG]


    Cateva informatii extrase din tutorial:

     
    matusam, mara62, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  7. traian1971

    traian1971 Analist forum

    din nou peste 100 de baterii si nici un creitar,pina acum am 48 de creitari,daca tine eventul tot anul in ritmul asta nu reusesc sa fac creitarii pe carei doresc
     
    matusam, rocop, StinckyRedneck și alți 10 apreciază asta.
  8. MataHari4you

    MataHari4you Novice forum

    Ma pot declara mai "norocoasa" ???!!! Eu am 49. Ha,ha,ha !:) Poate sunt si norocosi....
     
  9. cosmar75

    cosmar75 De-al casei

    Salut ,nici eu nu sunt mai norocos ,din cca 600 de baterii rezultat doar 30 creitari:oops::oops::oops:,dar asta e merem inainte.
     
  10. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Am adunat si eu pana acum 99 creitari, dar nu am cumparat nimic, si nici nu o voi face inca.:)

    Sa nu ne grabim, zic.:p
     
    matusam, StinckyRedneck, misu_mama și alți 10 apreciază asta.
  11. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    mai puneti inca un nemultumit la total.am f multe plante baha si nu se pot dona.mare pacat.
     
    matusam, StinckyRedneck, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  12. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Buna ziua fermieri !In acest moment am 87 de creitari , cu ceva noroc o sa mai fac si maine dimineata o sa vad ce voi lua pe ei , mult succes la toti fermierii sa adunati cat mai multi creitari , o zi de duminica frumoasa sa aveti .
     
    matusam, StinckyRedneck, misu_mama și alți 9 apreciază asta.
  13. -calache-

    -calache- Novice forum

    Cred ca nimeni nu reuseste sa stringa mai multi creitari, se vad foarte rar, si putini, ...slab joc de data asta...mai vedem !
     
  14. pecica123

    pecica123 Scriitor în devenire

    Eu am 69 de creitari, cei drept nici nu prea am fost pe la ferma. Ii exact eventul care trebuia dupa sarbatori. Felicitari
     
    mara62, malagambafane, dadan şi o altă persoană apreciază asta.
  15. ZAHARIA.FLORIN

    ZAHARIA.FLORIN Începător forum

    scuzati_ma dar cum va vin voua creitari..mie din 300 de baterii am doar 16 creitari...cum e posibil asa ceva?
     
  16. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Depinde la ce categorie ai donat. Nu castigi creitari si nici numarul maxim de creitari pe categorie, de fiecare data cand donezi. In mod sigur ai castigat alte premii.
     
    matusam, roliana57, mara62 şi o altă persoană apreciază asta.
  17. deea_sarpe

    deea_sarpe Junior Expert

    dezamajire totala .....imi doream mult mamudelele si super hrana dar in ritmul asta raman doar cu dorinta....bafta tuturor
     
  18. piscupiciu2014

    piscupiciu2014 Scriitor în devenire

    Buna ziua am o intrebare daca nu sunt folositi acum creitarii, sunt reportati pentru data viitoare a eventului sau nu?
    Multumesc anticipat.
     
  19. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Se reporteaza. Raman in Sura.
     
    matusam, roliana57, davidsiirina08 și alți 5 apreciază asta.
  20. cosmar75

    cosmar75 De-al casei

    dupa 2L +2M si 3S mi a iesit 38 acum am 68 de creitari :D
     
    roliana57, dulcica1970, misu_mama și alți 6 apreciază asta.