Sloturi pentru altoire

Discuție în 'Probleme generale' creată de kameliana59, 10 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Da.
     
    malagambafane, kiri2270 și nikolae28 apreciază asta.
  2. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    ok.si unde le gasesc dupa ce sint gata.am pus niste rosii.
     
    malagambafane apreciază asta.
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Cred ca tutorialul este destul de explicit. :)
    [​IMG]
     
    amy46, malagambafane și kiri2270 apreciază asta.
  4. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    ieri am mai scris ceva ,dar vad ca nu s-a salvat editarea.
    dupa ce am altoiul la rosii,de ex. daca vreau sa renunt la el, ar fi rentabil pt mine ca inca 24 ore sa plantez rosii??adica sa obtin bonusuri date de altoi.daca plantez altceva, adio bonusuri!!?
     
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    nu.da!!?.
     
    geckofeet666 apreciază asta.
  6. SUNRISE75

    SUNRISE75 Scriitor în devenire

    Buna ziua! Daca nu sunt multumita de rezultatul altoirii, de ce nu pot da pe "Cauta mai departe"? Acest buton imi apare pe gri, nu pe verde! Singura optiune este "Pastreaza"! Asa m-am pricopsit cu altoiuri de care nu sunt multumita. Exista vreo posibilitate se elimin altoiurile acestea?
     
  7. Shepherd

    Shepherd Guest

    Bună ziua!
    Dacă nu ai altoiul activat nu văd de ce te incomodează. Se poate elimina doar din slot.
     
  8. SUNRISE75

    SUNRISE75 Scriitor în devenire

    Da, aveti dreptate. Recitind tutorialul cu atentie , am realizat ca acelea sunt singurele altoiuri disponibile pentru planta respectiva. Eu credeam ca pot obtine si altoiuri mai bune.xD. Multumesc mult!
     
    Shepherd apreciază asta.