Feedback Spectacolul omului de zăpadă strălucitor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 18 Dec 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 26 Dec 2019.
  1. Îmi place

59,7%
  2. Îmi este indiferent

3,4%
  3. Nu-mi place

37,0%
  1. EllaBalerina

EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

Salutare fermieri,

Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Spectacolul omului de zăpadă străluitor. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

Succes!

matusam, malagambafane, Criselt și alți 4 apreciază asta.
  2. laromareda121

laromareda121 Novice forum

de unde facem rost de globulete de Craciun?

3. amy46

amy46 Demiurg forum

de la acesti pomi...

4. ancadoina

ancadoina Junior Expert

pajistea principala este jungla ?

5. sclau8

sclau8 Avansat

Nu, e terenul principal din ferma.

6. ancadoina

ancadoina Junior Expert

scuze ,terenul principal din bahamarama este jungla ? nu m-am exprimat corect

7. amy46

amy46 Demiurg forum

acesta este..

8. ancadoina

ancadoina Junior Expert

9. stormy_ania

stormy_ania Novice forum

Pentru drop, putem pune și ateliere pe Bahama sau numai adăposturi?

10. k0

k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

Și atelierele oferă drop.

Din păcate, dintr-o greșeală de interpretare a numerotării, în tutorial era indicată incorect Pajiștea principală drept teren de event, fiind vorba însă de Pășunea sălbatică. Tutorialul este acum actualizat.

paulici_01, matusam, davidsiirina08 și alți 12 apreciază asta.
  11. fermierulluca

fermierulluca Comisar forum

Si tot "din pacate" am pregatit gresit terenul pentru event:cry:

12. pinok86

pinok86 Împărat forum

Eu am vazut acum greseala, nu toata lumea sta noaptea sa intre pe joc. Bineinteles ca am sa am drop intre zero si cateva bucati si nu ma pot lauda decat cu broscuta din copac. Mi-a cam trecut cheful sa fac acest event.

13. Tudy

Tudy De-al casei

Destul de urat, am pregatit terenul pentru event si acum ne trezim ca e altul. O sa incepem cu stangul acest event. Se pare ca se repeta greselile.....

h_ana28, paulici_01, davidsiirina08 și alți 16 apreciază asta.
  14. DW..

DW.. Novice forum

Practic avem 4 zile sa facem planta de event pentru ca pe 23 incepe misiunea 4 de la Poveste de iarna care cere drop din adaposturi si ateliere...sau poate ca gresesc eu

15. t_ina_e

t_ina_e Ambasador forum

Pff. acum am vazut!
    Doar ce am cules dalia portocalie.
    Am pus valeriana dar o sa o culeg la noapte. xD
    Se pare ca si eu o sa renunt la tot.:p

16. Claudia

Claudia Rutinat

Dupa modificare, in cazul liniei de vrej, bonusul de 10% PE se aplica doar la Pajistea principala sau pe Pajistea salbatica sau pe toate terenurile continentale?

Azi dimineata am folosit cele doua produse de reducere a timpului pentru legume (piatra filosofala si potiunea de soarta) si am plantat mazare galbena pe pajistea salbatica, o sa fie gata pana la ora 15. Daca nu aveam acces la mazarea galbena, as fi redus timpul pentru flori si as fi plantat trandafiri. Sunt plante bune pentru drop la timpul de recoltare corespunzator, desi nu se compara cu hortensia, bineinteles. Asta e, nu o sa renunt la event pentru atata lucru...se mai intampla:).

paulici_01, matusam, davidsiirina08 și alți 10 apreciază asta.
  17. kameliana59

kameliana59 General forum

Din păcate, dintr-o greșeală de interpretare a numerotării, în tutorial era indicată incorect Pajiștea principală drept teren de event, fiind vorba însă de Pășunea sălbatică. Tutorialul este acum actualizat.[/QUOTE]

Daca nu gresesti,inseamna ca nu muncesti-spune o zicala..Nicio problema,asta nu este o greseala sa ma determine sa pun lacatul pe ferma..O remediem noi fermierii..de aceea suntem fermieri,sa ne adaptam neprevazutului.8)Spor la drop ptr ca se poate..

paulici_01, matusam, malagambafane și alți 8 apreciază asta.
  18. bmw123bmw

bmw123bmw Analist forum

Nu inteleg de ce la fiecare event se greseste atat .... Incepem cu stangul ca de fiecare data ...graba strica treaba .

19. jagarella

jagarella Baron forum

In concluzie, la anuntarea unui event, pregatiti toate terenurile pentru event, pentru orice "event"ualitate :). SPOR

20. sclau8

sclau8 Avansat

Mda, perfect, ce sa mai zic, acum am vazut modificarile.Pe terenul principal am trestie pe care nu am cules-o de azi dimineata, iar pe pasunea salbatica am 6 menajerii si manufacturi pe care le culeg maine, iar restul parcele pe care le culeg dupa 5.30, deci dropul va tinde spre 0, si mai si incep cu intarziere.