Stergerea cache-ului

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de bubumic, 1 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. bubumic

    bubumic Novice forum

    BUNA ZIUA,incerc sa sterg cache-ul si nu functioneaza,am dat refresh,m-am relogat si tot nu reusesc.Cind dau pe global setting, nu imi apare acea fereastra ce apare deobicei, ci imi deschide o fila nou despre adobe,ce trebuie sa fac?Pina acum a functionat,acum nu stiu ce are.
     
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Daca vorbesti de cache din flash player, AICI ai detalii. Daca vorbesti de stergere de cache and cookies din browser, AICI ai detalii.
     
  3. bubumic

    bubumic Novice forum

    Vorbeam de cache din flash player si nu functioneaza,cum spunean,in loc sa imi dea aceea fereastra cum imi arata in detaliile ce mi le-ai dat,imi deschide o fila noua despre adobe,si nu stiu de ce.Am urmat pasii exact cum erau si nu functioneaza,oare de ce?Ce as mai nputea face?Multumesc.
     
  4. -sirbucristian-

    -sirbucristian- Începător forum

    Salut bubumic! :)
    Tutorialul este pentru alte browsere decat Google Chrome. Daca totusi folosesti acest browser, mergi in Control Panel, selectezi View by: Small icons (in dreapta sus), apoi accesezi Flash Player (32-bit). Pentru ca se va deschide aceeasi fereastra, urmezi apoi pasii din tutorial.
     
  5. bubumic

    bubumic Novice forum

    Salut Cristian,am intrat unde ai spus tu dar nu apare nici unde flash player-ul,apropo folosesc windows 7.Ce mai pot face?Multumesc.
     
  6. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Daca folosesti Chrome, atunci urmezi pasii de la cahe si cookies din browser. Tot acolo ai indicatii pentru mai multe browsere.
    Daca nu ai Chrome si ai incercat stergerea cache-ului din flash, probabil ca ai apasat o optiune gresita, trebuie sa selectezi Global settings nu About Adobe...
     
    soso2169 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.