Taxa de 10% platita in momentul vanzarii

Discuție în 'Actualizări și idei' creată de marincas1, 14 Sep 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Crezi ca ar fi util sa platim cei 10% doar in momentul vanzarii?

Sondaj închis pe 18 Noi 2017.
  1. Da

    58 vot(uri)
    78,4%
  2. Nu

    16 vot(uri)
    21,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. contul1

    contul1 Începător forum

    cred ca este o ideie exceptionala sa se plateasca taxa doar la vanzarea produsului ..si nu inainte ... oferta sa ramana tot de maxim 10 bucati din produsul categoria etc... si cred ca ar mai trebui sa se implementeze ca la piata sa avem casute care sa le bifam sa cumparam o cantitate mare din itemele fructele etc nu sa stau 20 30 50 100 de minute sa cumpar cateva mere pere nuci prune etc ...-.--.--.-
     
    donnadmn, rusiaa88, dydyana97 și alți 2 apreciază asta.
  2. DW..

    DW.. Scriitor activ

    Buna!Parerea mea e ca taxa ar trebui scoasa numai la septel si asta numai in limita a 20-25 milioane GG iar la piata atunci cand vrei sa oferi multiplu sa o poti face numai de la 10(sau 20) bucati in sus.Toate ofertele de la 1 la 9(19) bucati sa poata fi puse numai una cate una
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  3. .aliosa.

    .aliosa. Pretendent

    Huh, buna tuturor!...dupa o pauza maricica de vreo 3 ani, am reintrat in joc...nu intelegeam nimic si inca sunt inafara cu multe, dar e bine...aveam foarte foarte putini gologani, o suma infima...in decurs de o zi, am reusit sa vand un taur inflacarat care mi-a adus o gramada de gologani...daca va intrebati de unde am avut GG sa platesc taxa, e simplu...am vandut fructe, produse si ce mai aveam, pana a crescut suma...initial am vrut sa vand si alt septel insa nu aveam suma necesara pentru taxa...asta m-a ambitionat si am cautat solutii...asta imi place cel mai mult la joc, faptul ca te pune sa gandesti, sa actionezi, sa risti...succes tuturor!
     
    irinadimulescu, mada_nice, crivio și alți 8 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.