Tema de discuții - Concurs de creativitate -ediția a II-a

Discuție în 'Diverse' creată de deea4u, 5 Apr 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. deea4u

    deea4u Analist forum

  2. ellamogo6655

    ellamogo6655 Avansat

    buna ziua! draga deea, te rog spune-mi unde gasesc cum se posteaza... am mai postat acum 100 de ani intr-un concurs asemanator organizat de agro ... am uitat cum se face... multumesc frumos!
     
  3. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Ti-am trimis un mesaj privat! Scrie-mi pt orice alta nelamurire
     
    Criselt, ellamogo6655 și malagambafane apreciază asta.
  4. ellamogo6655

    ellamogo6655 Avansat

    buna seara! imi cer scuze pentru incurcaturi... am lasat ambele postari... va multumesc ptr. intelegere
     
  5. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Nu este nici o problema, probabil un moderator va sterge prima postare. E clar ca nu s.ar fi vazut bine fiind pusa la o asemenea dimensiune!
    Spor in toate!
     
    davidsiirina08, Criselt și malagambafane apreciază asta.
  6. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Pe langa poza, username si ID, este posibil sa adaugam si o fraza care sa descrie ideea imaginii? Multumesc!
     
  7. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Daca tu vrei... :)
     
    davidsiirina08, malagambafane și Criselt apreciază asta.
  8. popik70

    popik70 General forum

    Am recitit regulamentul acestui concurs si nu scrie niciunde ca trebuie sa descriem ideea imaginii. Nu mi se pare corect fata de ceilalti participanti. Poate unii ar fi vrut sa descrie imaginea , dar nu au facut-o ca sa nu fie descalificati. Era vb doar de ID si username .

    '' 5. Atât în poza de concurs, cât și în postare trebuie sa fie menționat ID-ul și USERNAME-ul folosit in joc. ''
     
  9. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Intr-adevar, dar nu se specifica cuvantul DOAR . E o fraza cu inteles deschis zic eu..

    Multumesc, Iulia!
     
  10. popik70

    popik70 General forum

    Nu mi se pare corect. Sau asta nu mai este un concurs corect. Trebuia specificat de la bun inceput.
     
  11. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Pana la urma juriul va juriza imaginea in sine, nu descrierea. Parerea mea. Nu cred ca ar trebui sa ne ingrijoram :)
     
  12. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Exact. Descrierea nu va inseamna nimic.
    Adica nota se va da strict pt imagine, aranjamentul din poza, nicidecum descrierile voastre.
    Este un concurs foarte corect, iar noi (juratii) nu favorizam nimic, notam fara a tine cont de user! Notam strict frumusetea si timpul alocat aranjarii terenului.
    Daca chiar deranjeaza asa tare ca unii au desriere si altii nu, cosmincody te rog sa postezi fara descriere. Pune doar poza , trecand in descriere doar user-ul si id-ul. Multumesc pt intelegere!