Feedback Terenurile tropicale

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 21 Iul 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre noutățile anunțate în 6 octombrie 2020?

  1. Îmi plac

    88,4%
  2. Mi-e indiferent

    1,2%
  3. Nu-mi plac

    10,5%
  1. mara031991

    mara031991 Expert forum

    In calendar noiembrie 2022 apare din 10.11 noutati bahmarama. Va rog imi spuneti in ce a constat aceste noutati? Multumesc mult
     
  2. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Introducerea lor a fost reprogramata.
     
    -iulia1992-, in.the.rain, clauliviu și alți 5 apreciază asta.
  3. alexandrajad

    alexandrajad Novice forum

    scuze, care anume e? am incercat cu toate trei, dar nu am primit decat ceea ce era trecut la recompensa....
     
    -katnik-, clauliviu, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  4. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Chiar numi amintesc care era prima,dar bananele le-ai primit si daca ai facut un nivel (si cele restante).
     
    -katnik-, clauliviu, paulici_01 și alți 3 apreciază asta.
  5. alexandrajad

    alexandrajad Novice forum

    multumesc pentru raspuns, dar nu am primit....eram la nivel 497 atunci, am incercat si cand am vazut postarea.... am mai incercat si acum..... am ajuns intre timp doar la nivel 500.... ciudat, poate nu am facut ceva bine....nu e nimic, muncim in continuare... multumesc inca o data
     
    -katnik-, clauliviu, MicuNicu și alți 3 apreciază asta.
  6. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    De trei zile imi arata ca am ajuns la leval 500 dar apoi ma da inapoi la leval 498.ce se intampla?
     
    -katnik-, clauliviu, in.the.rain și alți 2 apreciază asta.