Feedback Terenurile tropicale

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 21 Iul 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre noutățile anunțate în 6 octombrie 2020?

  1. Îmi plac

    88,4%
  2. Mi-e indiferent

    1,2%
  3. Nu-mi plac

    10,5%
  1. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Am deblocat primele 3 zone ale Cascadelor Cristaline.Astept cu nerabdare posibilitatea deblocarii insulei complet.
     
  2. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Frumusica ,asteptam deblocarea urmatoarelor terenuri :inlove:
    [​IMG]
     
    -katnik-, alexsilviu11, sile_mony și alți 18 apreciază asta.
  3. cris_alex

    cris_alex Locuitor permanent

    f frumos dar greu cu creitarii..cum se pot obtine?
     
  4. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Bună ziua!
    Creițarii se pot câștiga la Roata norocului, ca recompense la diverse evenimente și la Conul Vasile.
     
    matusam, miracol31, StinckyRedneck și alți 12 apreciază asta.
  5. cris_alex

    cris_alex Locuitor permanent

    Multumesc din suflet pt raspuns!
     
  6. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna , cam asa stau eu cu deblocarea. Este absurd ptr mine sa pot dona plante in cantitati uriase si la valorile asa de scazute. Mai pot astepta cu acea misiune. Va doresc succes dragi fermieri!!
    [​IMG]
     
    alexsilviu11, sile_mony, miracol31 și alți 17 apreciază asta.
  7. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Eu am deblocat toate cele trei zone. Sper sa nu ne mai ceara animale, cred ca mai am cate 1 exemplar din fiecare, dar asta e situatia.
     
  8. -ioana-61-

    -ioana-61- Novice forum

    eu am cumparat in valoare de 400 creitari si nu sa deblocat nici un teren
     
  9. dadan

    dadan Împărat forum

    Am deblocat si eu 2 portiuni,cealalta sa mai astepte pana fac rost de creitari ( i-am cheltuit cu recoltatorul si sh :p ).Arata foooaarte bine :D !
     
  10. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Am deblocat si eu cele 3 parcele. Acum bate vantul in sura... Interesant este ca toata lumea a deblocat acea parte de insula. Ma intereseaza, daca a deblocat cinava terenurile din partea cealalta a insulei, cate parcele 2 x 2 incap acolo? Cred ca era mai rentabila deblocarea acelor terenuri, dar...
     
  11. Shepherd

    Shepherd Guest


    CascadeCristaline.png

    Trebuie să cumperi Zona Cascadelor Cristaline cu 400 de creițari , nu alte achiziții în valoare de 400 de creițari.
     
  12. 09kis

    09kis Baron forum

    am deblocat 2 parcele, nu am creitari
     
  13. doinitza1

    doinitza1 Junior Expert

    Acelea sunt terenuri cu parcele mai multe si costurile vor fi pe masura. Poate ca a fost un test, sa vada dezvoltatorul,daca ne "tine" sura. Eu am consumat numai banane aurii pentru deblocarea a1 din 6 sectiuni de terenuri. Pe parcurs, incet, incet, o sa deblochez.
    Ma gandesc ca in ritmul acesta, nu o sa pot participa la eventuri cu top 1000; 500 si din cate stiu in toamna avam asa ceva.
    Nu ma mai panichez si am sa fac cat pot din fiecare. Doream sa cumpar pomul fermecat cu craitarii. Dar acum a intervenit noul teren,
    Oricum, pentru mine cerintele misiunii de la cooperativa sunt foarte mari si greu de suportat. Eu abia pot sa strang cate ceva in sura.
     
  14. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Cred ca puteau fi deblocate oricare dintre cele 6 parcele. Am deblocat-o pe prima din stanga sus, apoi am realizat ca partea dreapta pare mai mare. Am dat click pe o parcela din dreapta si mi-a aparut layer-ul cu modul de deblocare. De aici am dedus ca se putea debloca oricare 3 din cele 6...
     
  15. Shepherd

    Shepherd Guest

    Se pot deschide doar în ordinea prestabilită , adică secțiunea/zona 1,2,3.....6.
     
  16. usordetinutminte

    usordetinutminte Talent de excepţie

    1,2,3 deblocat - asteptam misiunile s facem frumoasa toata plansa.
    Felicitari BP pentru idee - foarte buna, chiar daca am cam cheltuit vreo 6milioane pe animale si produse.
     
  17. ditisor85

    ditisor85 Începător forum

    ce pom de craitari ?
     
  18. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    pomul fermecat poate fi achizitionat cu craitari ,,,nu pom de craitar ,nu exista pom de craitar !
     
  19. elenus61

    elenus61 Novice forum

    multumesc
     
    malagambafane, donnadmn, pinok86 și alți 2 apreciază asta.
  20. vlad_23

    vlad_23 Novice forum

    O veste bună. Cam greu cu crăițarii dar cu siguranță vor mai fi și alte eventuri la care vom primi crăițari. Asta îmi doresc. Sunt fericită că acum am și Cascadă!!