Feedback Terenurile tropicale

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 21 Iul 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre noutățile anunțate în 6 octombrie 2020?

  1. Îmi plac

    88,4%
  2. Mi-e indiferent

    1,2%
  3. Nu-mi plac

    10,5%
  1. mara62

    mara62 Conte forum

    Felicitari echipei BP pentru surpriza, sper sa putem debloca si restul cat mai curand.
     
    miracol31, StinckyRedneck, iarina56 și alți 11 apreciază asta.
  2. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Un vot pozitiv pentru o surpriza foarte placuta !Am deblocat 2 bucati de teren ,pentru a treia nu am creitari !Desi am ramas cu sura goala ,sunt foarte bucuroasa pentru acest teren care era absolut necesar !Multumim BP !
     
  3. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    am cheltuit creitarii asa ca nu am putut debloca decat 2 bucati de teren. E bine si asa
     
    sile_mony, miracol31, StinckyRedneck și alți 9 apreciază asta.
  4. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Merci de lamurire !
     
  5. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Am terminat misiunea Cascadele Cristaline I cu rezultatul deblocarii o bucata de teren si inca una cea de la Templu maimutelor si aici ma opresc .In inventar am 11 creitari pana strang 400 mai dureaza si cred ca foarte mult..
    Ma bucur mult pentru acest teren ,atat cat mi-am permis sa deblochez ,mi-am pus cativa pomisori acolo.
    Felicitari BP.
     
    deea_rebella, donnadmn, miracol31 și alți 15 apreciază asta.
  6. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    1,2,3 deblocat:)[​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 25 Iul 2017
    donnadmn, sile_mony, miracol31 și alți 15 apreciază asta.
  7. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Eu am deblocat doua portiuni una cu creitari si alta cu banane ,la a treia portiune m-am impotmolit la ultima misiune unde trebuiesc donate produse din baha .
     
    donnadmn, sile_mony, miracol31 și alți 14 apreciază asta.
  8. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Si eu tot 2 portiuni am deblocat, cea cu banane si cea cu creitari
    De misiune nici nu m-am apucat, am considerat ca n-are rost fiindca m-as fi impotmolit la ultima parte unde tre donate produse din baha
     
  9. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    am deblocat toate 3 terenurile , nu am ramas cu sura goala .imi cer scuze pentru postarea anterioara ,nu am stiut .
     
    malagambafane, donnadmn, dadan și alți 8 apreciază asta.
  10. StinckyRedneck

    StinckyRedneck Junior Expert

    Da peturile astea nu au efect pentru toată ferma? Eu le țin în parc, de aia întreb...

    Am deblocat de ieri toate trei terenurile, sper să putem debloca rapid și restul, și să nu ni se ceară mahmudele sau bănuți reali pentru asta...
     
    malagambafane, mara62, pinok86 și alți 5 apreciază asta.
  11. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Pe fiecare teren cate un exemplar din fiecare iar bonusul se cumulează
     
  12. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Si eu sper acelasi lucru. Pana acum toti am avut acces la toate terenurile, mai devreme sau mai tarziu, si nu cred ca va diferit de data aceasta.
     
  13. piscupiciu2014

    piscupiciu2014 Scriitor în devenire

    Buna seara si eu am deblocat cele 3 care era deblocabile. Intrebarea mea este cum se deblocheaza celelalte 3 si dac va fi in viitor apropiat sau departat, multumesc frumos o seara placuta tuturor jucatorilor.
     
  14. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

     
    matusam, sile_mony, StinckyRedneck și alți 8 apreciază asta.
  15. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Am deblocat si eu doua sectiuni din noul teren, dar pana voi strange eu atatea plante...va mai curge multa apa prin cascada mea :oops:
     
    Modificat ultima dată: 25 Iul 2017
  16. dragansilviu

    dragansilviu Novice forum

    am deblocat si eu cele trei terenuri cascade si pentru ca este teren nou am vrut sa amplasez ou cioara (inventar) si ou bufnita (cumparat) pentru ca am multe itemuri in inventar am dat cautare dupa cuvintul ou pe terenul cascade. nu am avut nici un rezultat. ajutor nu pot sa le amplasez sau cum sa le caut in inventar. dupa ou, cioara,bufnita nu merge in cautare. multumesc
     
    sile_mony, StinckyRedneck și dadan apreciază asta.
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    După eclozare, ouăle devin Copacul bufniței și Arborele ciorii. Atenție la diacritice!
     
    sile_mony, StinckyRedneck, dadan și alți 4 apreciază asta.
  18. dragansilviu

    dragansilviu Novice forum

    sunt perfect de acord cu tine problema este ca pina la eclozare trebuie sa le amplasez pe teren si eu nu le pot identifica in iventar la decoratiuni cred ca ar trebui sa le gasesc ca sa le pot amplasa pe teren
     
  19. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO


    Este prima data cand le amplasezi pe un teren? Atunci poti cauta dupa "bufni" si "cioar".
     
    sile_mony, StinckyRedneck, dadan și alți 3 apreciază asta.
  20. dragansilviu

    dragansilviu Novice forum

    scuze cu diacriticele dar in 84 cind am terminat liceul nu aveam nici net nici lapatop nici tastarura in romana aveam un pix si un stilou made in china. scuze pentru of topic dar nu m_am putut abtine

    multumesc incerc acum
     
    sile_mony, dodi.b, dadan și alți 4 apreciază asta.