Feedback Terenurile tropicale

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 21 Iul 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre noutățile anunțate în 6 octombrie 2020?

  1. Îmi plac

    88,4%
  2. Mi-e indiferent

    1,2%
  3. Nu-mi plac

    10,5%
  1. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Și nici televizor color cu telecomandă sau smartphone.
    Scuze, nu m-am putut abține. :p
     
    sile_mony, matusam, Margo15 și alți 12 apreciază asta.
  2. dragansilviu

    dragansilviu Novice forum

    la bufni nimic la cioar itemul cioara fricoasa nu_i bai mai incerc maine de nu o_i scrie la suport . pe toate terenurile am aceste peturi ( habar nu am daca oi se scrie legat au nu fiind regionalism). multumesc
     
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Dacă le cauți cu mesterul, nu le gasești. Trebuie să le cauți direct în inventar.


    Asta-i cea mai mică problemă. :)
     
    sile_mony, matusam, popescudana42 și alți 11 apreciază asta.
  4. dragansilviu

    dragansilviu Novice forum

    gasit direct in inventar. scuze cautam cu mesterul. problema rezolvata. multumesc
     
    sile_mony, popescudana42, dadan și alți 4 apreciază asta.
  5. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Am ramas cu sura goala si fara gologani, dar nu-i bai! In sfarsit am reusit sa finalizez misiunea "cascadelor" si sa deblochez al doilea camp de pe insulita. Astept "Piata de fructe'', sau alt event de genul asta pentru a-mi procura diferenta de creitari. :)
     
    sile_mony, matusam, popescudana42 și alți 6 apreciază asta.
  6. .andrei222.

    .andrei222. Scriitor în devenire

    Bună ziua! Am o nelămurire: pe terenurile tropicale, nu au efect bonusurile produselor meșteșugărești? Am activat Deliciu de pepene și nu are efect la ananas sau scorțișoară, care fac parte din categoria „alte plante”. :( Este o eroare la mine sau așa trebuie să fie?
     
    sile_mony, malagambafane și pinok86 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
  8. .andrei222.

    .andrei222. Scriitor în devenire

    Am înțeles. Mulțumesc frumos.
     
    sile_mony, dadan, popescudana42 și alți 3 apreciază asta.
  9. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Personal, cerinte mi se par cam mari. Ma asteptam la ceva mai mult decat prima data, dar parca e prea mult. Exagerat sau nu, cine vrea sa beneficieze de teren , le face. Eu mai am de adunat la creitari si banane, iar pentru misiunea de la cooperativa voi cumpara pomi si adaposturi la greu. Bafta.
     
    sile_mony, dydyana97, dadan și alți 2 apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Am resetat acum sondajul acestei teme, dar păstrăm aici vechile rezultate:

    [​IMG]
     
  11. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Fata de Cascadele cristaline I, episodul II mi se pare parfum xD
    Si, da, se cer 80 de banane aurii si 600 de creitari, dar fabulosul Carnaval ne-a adus sute de banane si mii de creitari.
    Am cam golit sura de produse tropicale pentru prima parte a terenului, dar stocurile din sura se pot reface, iar terenul ramane :inlove:
    Una peste alta, imi placeeee!
     
    sile_mony, miaandrei59, dydyana97 și alți 6 apreciază asta.
  12. dadan

    dadan Împărat forum

    Imi place si mie foarte mult faptul ca vom putea avea inca un teren,ne va ajuta la misiuni insa cerinta de creitari mi se pare totusi exagerata...:oops:
     
    sile_mony, alexsilviu11, bmia_maria și alți 7 apreciază asta.
  13. Criselt

    Criselt Legendă vie

    In ceea ce priveste a doua zona a Cascadelor, ce pot spune? Banane am, misiunea o pot face dar creitari... ioc! Deja mai am nevoie de 12 creitari pentru deblocarea primului teren de la Shop-o-Rama, si SH-ul l-am gatat. Cand adun eu 600 de creitari daca la Roata Norocului ma uit fix la creitari iat roata se opreste la sare si zahar? :cry:
     
    sile_mony, alexsilviu11, GHOST_100 și alți 11 apreciază asta.
  14. taranulmodern

    taranulmodern Începător forum

    Buna, daca nu am deblocat cascada cristalina cu 400 craitari pot sa particit cu deblocarea episodul adica misiunea si 80 banane aurii
     
  15. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Bună ziua!
    Da.
     
    matusam, sile_mony, miaandrei59 și alți 4 apreciază asta.
  16. oanceanec

    oanceanec Junior Expert

    OK multumesc
     
  17. tuca4747

    tuca4747 De-al casei

    Salut.
    In tutorial Cascade Cristaline 2, apare coloana "Timp" cu specificatia de 24 sau 18 ore.
    Intrebarea este daca produsele solicitate trebuiesc cultivate / recoltate in tremenele specificate.
    O zi buna tuturor.
     
  18. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Imi place foarte mult,din prima parte am deblocat 2 parti de teren si tot asa voi procedea si acum.
    Raman restanta cu zonele care se pot debloca cu creitari.
    Ma straduiesc la eventul Recicl-O-Mat sa mai strang cativa creitari,acolo am o speranta.

    De la roata norocului,de la zilele de pomina,mai putin dar bob cu bob se umple sacul.
    O zi minunata tuturor.
    Felicitari BP.
     
    sile_mony, pinok86, miaandrei59 și alți 7 apreciază asta.
  19. Shepherd

    Shepherd Guest

    Salut
    Da , ai intuit bine, sarcinile acestei misiuni sunt contra-timp.
     
    sile_mony, pinok86, miaandrei59 și alți 8 apreciază asta.
  20. tutica62

    tutica62 Profesionist forum

    Nu-mi place ca trebuie sa cumparam zeci de adaposturi de papagal si zeci de pomi ca sa ne putem incadra in timpul stabilit de joc.
     
    sile_mony, alexsilviu11, pinok86 și alți 5 apreciază asta.