TGC

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de -mamaleone, 2 Iul 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -mamaleone

-mamaleone Mare-maestru forum

"Am luat decizia de a opri toate activitățile noastre destinate Top Gamers Club, începând cu data de 30 iunie 2016 și să extindem acest tip de servicii către toți utilizatorii noștri. În esență acest lucru înseamnă că niciun jucător nu va pierde vreun avantaj ci, din contră, toți utilizatorii vor fi tratați la fel dacă vor lua legătura cu serviciul de suport."

Buna dimineata!
    Imi cer scuze, dar nu am inteles: jucatorii care nu am fost in Club ar trebui sa contactam serviciul de suport?

2. Chronos

Chronos Guest

Nu. Dar nici vreo raceala sa nu contactezi.

3. -mamaleone

Atunci (oful meu cel mare), celebra reteta de Jeleu de bulbi oculari va deveni accesibila pentru toti jucatorii?
    Sau, ca s-o scurtez, pentru noi, jucatorii de rand, aceasta decizie va avea vreun efect concret?
    (Am sa ma straduiesc sa nu contactez vreo raceala, desi, pe caldura asta si cu atata munca la ferma, sunt la mila zeilor)

matusam, malagambafane, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  4. Chronos

Chronos Guest

Nu stim daca acest lucru se va concretiza. Cert, este vorba in primul rand de prioritizari ale Serviciului suport in ceea ce priveste raspunsurile acordate la tichete.

malagambafane și -mamaleone apreciază asta.
  5. -mamaleone

Multumesc frumos pentru lamuriri!
    Din punctul meu de vedere, se poate inchide.

malagambafane apreciază asta.
  6. Chronos

Chronos Guest

Pai, ca sa nu iti ramana punctul de vedere singur pe aici, vine si al meu si....;)

Inchidem!

O zi relaxanta!

malagambafane, -elenaion49- și -crokyyy1234- apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.