Turbolin

Discuție în 'Arhiva ajutor' creată de Claudia, 10 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Claudia

    Claudia Duce forum

    Buna seara, am si eu o nelamurire. Ieri sau alaltaieri la prima logare am primit o droaie de cadouri de la cativa vecini, care constau in cate o unitate de turbolin. Bineinteles ca am cautat imediat in lista de cadouri posibile dar nu figurau, in Sura nu era nimic, nici macar in registrul cadourilor nu sunt mentionate. Am zis ca e o eroare de vizualizare, nu facusem nicio captura de ecran cu cadourile primite ca sa intreb pe forum despre asta, asa am lasat-o asa, nelamurita.
    Azi au aparut in Sura, asa ca le pot arata:

    [​IMG]
    Ce e cu ele, folosesc la ceva? Am cautat pe forum, dar singura referire e dropul de la o cursa a tractoarelor de acum 2 ani la care eu nu am participat - eram in pauza de Farmerama.
    Multumesc anticipat pentru raspuns.
     
    donnadmn apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ciudat. Probabil au scăpat neschimbate la sfârșitul eventului și le-a văzut sistemul ca fiind proaspăt trimise, sau au fost trimise la momentul respectiv de pe un cont semi-inactiv și s-au rătăcit ”pe la poștă”. Nu se anunță niciun mod de a le utiliza în viitor, dacă deranjează pot fi transformate cu ajutorul suportului tehnic.
     
    Claudia, misu_mama și _Agathon_ apreciază asta.
  3. Claudia

    Claudia Duce forum

    Multumesc pentru raspuns, TeamLeader. Nu ma deranjeaza, acum am ceva unic in Sura :).
    Eventual schimb numele fermei in Twilight_Farm. (Ferma_Crepusculara).

    Se poate inchide topicul, multumesc.
     
    tarasovpanica, -mamaleone și donnadmn apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    xD
    Cu plăcere! Închidem.
     
    tarasovpanica apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.