Upgrade cupe

Discuție în 'Probleme generale' creată de kriss, 14 Iul 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. kriss

    kriss Novice forum

    Am o problema destul de mare la cupe.
    La Expozitie si Concurs Agricultura am nivelul 14, respectiv 12, dar la runa am nivel 5 din 30. Asta ar insemna ca nu voi putea niciodata sa ating nici macar jumatate din potentialul runei si nu mi se pare corect dupa ce am investit atatea resurse in ele.
    Pana sa deblochez runa "Legenda vie" am pus cupele si cu upgrade-urile pe ele pe teren. Dupa ce am deblocat runa am bagat in inventar cupele ca sa le ofer runei.
    Le-am bagat la runa, dar nu mi s-a pastrat nivelul. Spre exemplu o cupa cu upgrade 11 a fost considerata doar un upgrade si am primit doar 1% la runa.
    Va rog mult sa ma ajutati.

    Va multumesc anticipat!
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cel mai probabil au rămas upgrade-uri cupă în inventar, sau cupe pe teren. Totuși, dacă nu le găsești, serviciul suport poate verifica.
     
    malagambafane, donnadmn și Cruella apreciază asta.
  3. kriss

    kriss Novice forum

    Nu sunt nici in inventar si nici pe teren. Este veche problema mea.
    scriu acum la serviciul suport. Multumesc pentru raspuns!
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cu plăcere! Nu uita să verifici și folderul Spam al clientului de mail. De foarte multe răspunsurile de la suport ajung acolo. Închidem aici.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.