Upgrade gaste

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de enuka, 5 Ian 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. enuka

    enuka Novice forum

    Nu pot sa fac upgrade portocaliu la cotetele de gaste. A mai patit cineva?
     
    davidsiirina08 apreciază asta.
  2. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    ieşi din joc ... da un restart la browser şi încearcă din nou .... sau încearcă alt browser ... mi-a făcut într-o noapte figura asta dar a 2-a zi a mers
     
    goldhe și enuka apreciază asta.
  3. enuka

    enuka Novice forum

    Multumesc, o sa incerc.

    Nu vrea nici asa. Am incercat si pe Chrome si pe Mozilla.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 5 Ian 2017
    goldhe apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Incerci cumva sa pui adapost de gaste portocaliu peste unul galben sau peste unul normal?
     
    goldhe apreciază asta.
  5. enuka

    enuka Novice forum

    Da, incerc sa pun portocaliu, peste cel normal. Asa puneam pana acum :D
     
    goldhe apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Inca nu avem informatii despre o asemenea eroare dar vom testa. Sunt jucatori care pot incerca sa amplaseze un upgrade peste un adapost colorat inferior upgrade-ului in cauza, de aceea am adresat intrebarea, pentru ca au mai fost cazuri.
     
    goldhe apreciază asta.
  7. enuka

    enuka Novice forum

    Ok. Mai astept. Problema asta o am dinainte de Craciun.

    Am descoperit problema. Le+am pus direct pe teren cele portocalii si a mers:D
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 5 Ian 2017
    goldhe apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Exact acum voiam sa iti scriu. Este vorba de adapost portocaliu de gaste castigat la event. Acesta, prima data, trebuie amplasat pe teren direct. Este la fel ca si cu pomii xxl castigati la Balciul lui Renzo. Mi-ai luat painea de la gura. Te tin eu minte.:D
     
  9. enuka

    enuka Novice forum

    Pai nu mai stiamce sa incerc. Am vrut sa le pun si inainte de Craciun, chiar ma enervau. Multumesc oricum.:)
     
    goldhe și davidsiirina08 apreciază asta.