upgrade

Discuție în 'Probleme generale' creată de kris-ana80, 19 Noi 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Buna dimineata! Cine ma poate ajuta cu o informatie? In inventar am 2 upgrade-uri "desteptarea" si nu mai stiu peste ce item se pune. Am dat cautare, dar nu-mi apare niciunde vreun item cu aceasta denumire. Am cautat si prin parcuri si pe liniile de vrej.
     
    Criselt apreciază asta.
  2. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Pe "Conacul Bantuit" ai cautat? Desteptarea e item sinistru.
     
  3. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Aceeasi problema o am si eu. Caut itemul de ceva timp. Nu e nicaieri, nici pe vreun teren nici pe vreo linie de vrej
     
    Criselt apreciază asta.
  4. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Itemul arata asa:


    [​IMG]
     
    kris-ana80 apreciază asta.
  5. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Multumesc Cruella! Incercand sa asez upgrade-ul cu combina, imi arata ca nu exista itemul de baza, asta pentru ca inca mai am 4 recolte bonus. O sa retin si voi upgrada itemul dupa ce se va termina si il voi sterge in prealabil de pe teren.
     
    Cruella și Criselt apreciază asta.
  6. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Asa e. Si pentru a aseza primul upgrade, trebuie scos itemul de pe teren si repus. La mine era "doar decoratie", de aceea nu era vizibil la selectare cu upgrade
     
    kris-ana80, Cruella și Criselt apreciază asta.