Vacanta

Discuție în 'Probleme generale' creată de popik70, 7 Iun 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. popik70

    popik70 General forum

    Ziua buna. Daca nu postez unde trebuie , mii de scuze.
    As vrea sa plec 2 saptamani in provincie. Acolo nu am conexiune la net. Daca activez modul de vacanta de la setari ( este deblocata runa ) , ce '' beneficii '' am ? Am citit tutorialul , dar nu prea am inteles , ca e din perioada cand Conu' Vasile avea o alta '' casuta '' . Ma intereseaza cadourile zilnice. Se deschid automat ( mira-m-as ) sau adio cadoul lunar din cufar ? Voi fi plecata , totusi 2 saptamani.
    Multumesc anticipat pt oricine imi da un raspuns clar.:)
     
    llyillyi, pinok86, matusam şi o altă persoană apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO


    Cadourile nu mai pot fi deschise automat, am eliminat acum fraza din tutorial. Prin urmare, avantajul modului vacanță în momentul de față este doar faptul că indicatorul de activitate nu mai scade.
     
    -iulia1992-, pinok86, matusam și alți 2 apreciază asta.
  3. popik70

    popik70 General forum

    Ms frumos pt raspuns , k0 . Nu are rost sa activez modul de vacanta.
    O seara placuta.
     
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cu plăcere! Îmbunătățirea modului vacanță se află în atenția dezvoltatorului. Închidem aici.
     
    llyillyi, popik70, -iulia1992- și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.