Feedback Valea Florilor de Colț

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 6 Dec 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare această caracteristică de joc?

Sondaj închis pe 9 Feb 2023.
  1. Îmi place

    27,4%
  2. Mi-e indiferent

    5,5%
  3. Nu-mi place

    67,1%
  1. eni18

    eni18 Novice forum

    mie chiar imi place acest nou teren, dupa de dibuiesti cum merg treburile este ok,
     
  2. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Am reusit sa produc un cais, dar nu pot sa l pun pe teren! Trebuie sa mai fac si altceva inafara de click pe el ?
     
  3. blanosul

    blanosul Începător forum

    Salut ! Am produs cais alpin,am ,am deblocat visinul ,dar nu ma mai lasa sa plantez .De ce ????? Da ca stie cineva ,va rog sa ma ajutati. Multumesc.
     
  4. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Multumesc. Am inteles. Merge! Mare noroc avem noi astia ageamii!:D
     
  5. blanosul

    blanosul Începător forum

    Salut ! Am produs cais alpin,am ,am deblocat visinul ,dar nu ma mai lasa sa plantez .De ce ????? Da ca stie cineva ,va rog sa ma ajutati. Multumesc.​
     
  6. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Du l cu click ul la favorite
     
  7. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    L-ai produs? Intii trebuie sa-l produci ca sa il plantezi, la fel ca pe cais.
     
  8. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Pentru obținerea articolelor necesare putem converti fructe și plante din terenul principal pentru primele Humus, dar de ce nu se specifica si pentru Combustibil și Truse de unelte, unde trebuie donate pentru conversie adaposturi, animale... Consider ca e un joc in plus, dar care consuma produse din depozitul fermei, fara a aduce un castig fermei principale.
     
  9. longocampo

    longocampo Novice forum

    multumesc Micu Nicu pentru postarile ffff utile
     
  10. gligoruttz

    gligoruttz Junior Expert

    Cum deblochez visinul? Am nivel 3 si resurse sa-l produc.
    Multumesc.
     
  11. hellena21

    hellena21 Rutinat

    Un joc intr-un joc menit sa-ti "usureze" inventarul. Neexplicat suficient, se pare ca este o debandada totala, in care majoritatea se scarpina cu mana dreapta in partea stanga. -.- Noroc cu MicuNicu si altii care mai fac putina lumina printre jucatori.
    In plus, jocul merge foaaaaarte greu, se blocheaza continuu, iar un simplu refresh nu este de ajuns sa-si revina. Meniul este inaccesibil, in sensul ca abia dupa a doua sau a treia logare devine activ. Vot negativ.
     
    Modificat ultima dată: 9 Dec 2022
    zahara1663, bmia_maria, clauliviu și alți 8 apreciază asta.
  12. DW..

    DW.. Scriitor activ

    Te duci la dulgherie,dai clic pe bulina gri cu o sageata in mijloc care se afla pe partea stanga a pozei cu visinul .Te trimite la calea intelepciunii ,la prima bulina care trebuie deblocata .Dai click pe ea si iti apare o insigna verde cu un mic semn + pe ea.Dai click si o sa iti ceara resurse .Donezi,obtii insigna si te duci si deblochezi bulina de la calea intelepciunii-visin
     
    -elenaion49-, clauliviu, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  13. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Si eu renunt
     
    zahara1663, crinul_alb, marcela_f69 și alți 7 apreciază asta.
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Sunt mai multi jucatori care-si impartasesc experientele aici, mai ales in ceva nou, necunoscut, neexplorat... eu am numarat vreo 5! In definitiv de aceea avem forum!
    Dureaza putin pana scormonim si aflam cate ceva, din postarile noastre isi da seama si BP unde a sfeclit-o, observ de ex ca plantarea directa (si nu din bara de favorite) a reinceput sa functioneze... In rest, pana ne obisnuim mai urmarim forumul, poate cineva a trecut prin aceeasi problema!
     
    -elenaion49-, clauliviu, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  15. lazakozmaeniko

    lazakozmaeniko Novice forum

    Unde e afisat ce nivel am,eu nu gasesc.Multumesc pt orice explicatie legat de acesr joc.
     
  16. hellena21

    hellena21 Rutinat

    Corect! Nu zic nu, caci la fiecare event cred ca toti urmarim cine ce a mai scris! Nu de alta, dar de fiecare data sunt sesizate greselile. Iar a gresi e omeneste, nu-i de condamnat! Bine ca ne ajutam intre noi!

    In schimb, mi se pare ca implementarea unui alt joc in jocul actual nu era chiar ce-si doreau jucatorii. Am citit adesea prin comentarii ca ar fi binevenit un teren nou. Iar din punctul meu de vedere acest nou joc este un "mancator de inventar", ca sa nu se mai planga unii de surplus. Nu stiu, eu asa il vad! Inteleg ca la un moment dat, la nivele mai avansate, se pot obtine recompense ce au legatura cu jocul actual, dar... parca tot o complicare mi se pare.
     
    zahara1663, vinfiert, clauliviu și alți 7 apreciază asta.
  17. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Dupa ce intri in Padurile Nordice, adica pasunea unde plantam copacii e bara de nivel la fel cu cea de pe ferma.
     
  18. 09kis

    09kis Baron forum

    si daca nu am primit nici pana acuma insigna astept
     
  19. Razvy78

    Razvy78 Junior Expert

    o noua provocare i-mi place vot pozitiv
     
    MicuNicu, clauliviu, in.the.rain și alți 4 apreciază asta.
  20. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    cum ati reusit sa adunati caise pentru valoarea de 11000 cat cere pentru o insigna? Am dat la clienti ce am cules pentru puncte
     
    paulici_01, clauliviu, in.the.rain și alți 3 apreciază asta.